• Informacje na temat:

  zespół pectus tomasz szczepanik

Artykuły na temat: zespół pectus tomasz szczepanik
 • Wokalista Pectus nadal zbyt słaby, by występować!

  Tomasz Szczepanik (35), wokalista zespołu Pectus, kilka dni temu miał wypadek samochodowy. Piosenkarz został przewieziony na oddział chirurgii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. - Dziś już ze(...) występować, co oznacza przerwę w działalności zespołu. Potrwa ona aż do końca maja. Pectus to zespół rodzinny, w którym grają czterej bracia. Prócz najstarszego Tomasza są to Mateusz, Maciej i Marek...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Zespół Pectus się rozpadł!

  Drogi wokalisty Tomasza Szczepanika i pozostałych muzyków grupy Pectus rozeszły się. Teraz trwa batalia o prawa do nazwy i dorobku zespołu.

 • Pectus: Niech zatańczą anioły

  "Na niebie pierwsza z gwiazd, w oczekiwaniu na / Anioły tańczą ze szczęścia, że znów się spełni cud" - śpiewa w specjalnie przygotowanej na świąteczny czas pastorałce zespół Pectus. Nagrania możecie posłuchać na naszych stronach.

 • Skłócony Pectus z nowym składem

  Dobre wieści dla fanów zespołu Pectus. Chociaż w październiku ubiegłego roku formacja ogłosiła rozpad, okazuje się, że autorzy przeboju "To, co chciałbym ci dać" powrócą na scenę. W nowym składzie planują wydać kolejny album.

 • "Wszystko nam się udaje"

  Rzeszowski zespół Pectus myśli teraz tylko o jednym. O festiwalu Sopot 2008. Członkowie grupy doskonale pamiętają, jaki wpływ na karierę Feel miało wygranie Bursztynowego Słowika.

 • Rzeszów-Opole-Sopot

  Dziś gościem czata w INTERIA.PL będzie pochodząca z Rzeszowa grupa Pectus. Początek spotkania z muzykami o godzinie 16.

 • Zwycięzcy Sopotu debiutują

  W piątek, 27 lutego, ukazał się debiutancki album rzeszowskiego zespołu Pectus - laureatów Słowika Publiczności sopockiego festiwalu z 2008 roku.

 • My Bike: Byli muzycy Pectus z uczestnikiem "Bitwy na głosy"

  Z okazji świąt Bożego Narodzenia teledysk "Ten jeden dzień" przygotowała nowa grupa My Bike, tworzona przez byłych muzyków zespołu Pectus.

 • U2 przed Ostrym!

  O albumach "No Line On The Horizon" zespołu U2 i "O.C.B." rapera O.S.T.R. mówiło się, że to najważniejsze premiery od wielu tygodni w Polsce. W zestawieniu najpopularniejszych albumów w naszym kraju lepsi okazali się irlandczycy z U2.