• Informacje na temat:

  zespół power play

Artykuły na temat: zespół power play
 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Nieżywe Schaby na żywo!

  Dziś od godziny 14. gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV jest zespół Formacja Nieżywych Schabuff.

 • "Muzyka z serca i z jajami"

  Sabaton to szwedzki zespół prezentujący energetyczny, bitewny power metal. Ich muzyka świetnie sprawdza się na koncertach, o czym mogli przekonać się polscy fani na początku maja. Dwa występy w Polsce: w krakowskim klubie "Loch Ness" i warszawskiej "Progresji" pokazały, jak wielu metalowych maniaków wręcz szaleje za twórczością Sabaton. Jest to muzyka prosta i melodyjna, która mimo, że nie

 • Napalm Death: Nowa płyta i DVD

  Brytyjska legenda grindcore'a, formacja Napalm Death, zaszyła się w studiu Parkgate w angielskim mieście Hastings i pracuje nad nową płytą. Album, którego tytuł nie jest jeszcze znany, zostanie wydany na przełomie września i października przez firmę Dream Catcher. Równocześnie zespół pracuje nad płytą DVD "Punishment In Capitals".

 • Ognista "Królowa"

  25 października odbędzie się premiera podwójnego koncertowego wydawnictwa grupy Queen, zatytułowanego "Queen On Fire - Live At The Bowl". W wersji CD i DVD zawiera materiał z występu w angielskim "M K Bowl" z czerwca 1982 roku. Na płycie DVD znajduje się blisko 50 minut niepublikowanego materiału z koncertu, a na dodatkowym dysku także nieznane wywiady z Brianem May'em i Rogerem Taylorem.

 • DVD Napalm Death

  Fani Napalm Death mają tej jesieni powody do wielkiego zadowolenia. Ledwo co do sklepów trafiła nowa płyta legendarnej formacji - "Order Of The Leech", a zaraz potem pojawiło się DVD zespołu "Punishment In Capitals". W Polsce ukazało się ono dzięki wytwórni Mystic Production.

Wideo na temat: zespół power play
 • Gra

  Gra

  "Gra" to ambitny, zaangażowany społecznie, i prowokujący do przemyśleń film, który stawia poważne pytania i nie udziela łatwych odpowiedzi. Opowiada historię grupy ciemnoskórych chłopców z biedniejszych środowisk, którzy, wykorzystując panujące na ich temat stereotypy, okradają dzieci z dobrych rodzin. Młodociani oprawcy pogrywają stereotypami na temat swoich ofiar, a reżyser robi to samo wobec widzów, którym trudno zająć jednoznaczną postawę i ocenić, po której stronie mają się opowiedzieć....

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...