• Informacje na temat:

  zespół promuje

Artykuły na temat: zespół promuje
 • Pamiętacie zespół De Su? Wokalistka grupy Małgorzata Pruszyńska jest rozgoryczona!

  Trio De Su było polską odpowiedzią na brytyjski Eternal. W 1996 roku panie podbiły listy przebojów utworem "Życie cudem jest", który do dziś grany jest w komercyjnych stacjach radiowych. Sam zespół rozpadł się po wydaniu drugiej płyty. Co słychać u wokalistek?

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Katarzyna Nosowska jest szcześliwa. Czuje się spełniona!

  Katarzyna Nosowska (44 l.) promuje płytę „Błysk” i chce swoją muzyką objąć fanów. Prywatnie też jej się świetnie układa.

 • Hellcats, czyli heavymetalowe Słowenki

  Coraz głośniej o Hellcats, heavymetalowym zespole czterech Słowenek.

 • "Słoneczny patrol": Pamela Anderson człowiekiem roku 2016 wg PETA

  PETA. PETA doceniło w tym roku również Miley Cyrus, która została uznana najlepszym "Głosem zwierząt" za wspieranie wegańskiego stylu życia i zespół Blink-182, który został uznany najbardziej...

 • TV On The Radio: Perkusista w szpitalu

  Muzycy TV On The Radio poinformowali, że w odwołują wszystkie występy w lutym. Powodem dla którego zespół nie pojawi się na poszczególnych koncertach jest pobyt w szpitalu perkusisty Jahpheta Landisa.

 • "Violetta": Lodovica Comello szykuje wielkie show!

  ...- "Universo" i "Mariposa". Zagramy bardzo rockandrollowo. Na scenie pojawią się wielkie telebimy, chórki, tancerze, zespół grający na żywo. Dlaczego postanowiłaś nagrać piosenkę z Polakiem, Szymonem...

 • Depeche Mode na DVD: Zobacz teledysk "Enjoy the Silence"

  18 listopada ukaże się koncertowe wydawnictwo uwielbianej w Polsce grupy Depeche Mode. Zespół pokazał właśnie pierwszą odsłonę DVD "Live in Berlin".

 • Śpiewa przedwojenne szlagiery

  Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", od kilku miesięcy promuje swoją debiutancką płytę "Już nie zapomnisz mnie" zawierającą niezapomniane przeboje Henryka Warsa. W czwartek aktorka wystąpiła z recitalem na scenie Och -Teatru.

 • Iscariota: "Obietnica" dla dorosłych widzów

  Polska heavymetalowa grupa Iscariota 16 marca wypuści swój trzeci album "Historia życia". Płytę promuje nowy teledysk "Obietnica", w którym pojawiają się nagie sceny.

Zdjęcia na temat: zespół promuje
Wideo na temat: zespół promuje
 • Nowa wokalistka Łez. Ładniejsza od Wyszkoni?

  Adam Konkol i zespół Łzy promuje właśnie nową płytę nagraną z nową wokalistką Sarą Chmiel. Dziewczyna jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu, byłą wokalistka tercetu Mocha, z którym wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009 oraz w III edycji programu "Mam talent!". Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni, która postawiła

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.