• Informacje na temat:

  zespół pussycat

Artykuły na temat: zespół pussycat
 • James Blunt zakochany?

  James Blunt zauroczony - takie spekulacje wywołała obecność Jessicy Sutty, byłej gwiazdy zespołu Pussycat Dolls, na wspólnej imprezie z brytyjskim piosenkarzem.

 • Koniec The Pussycat Dolls?

  Konflikt pomiędzy Nicole Scherzinger a pozostałymi wokalistkami girlsbandu narasta.

 • Pussycat Dolls: Ukarane za seksowne stroje

  Organizatorzy lipcowego koncertu girlsbandu Pussycat Dolls w Kuala Lumpur w Malezji zostali ukarani grzywną. Lokalne władze uznały bowiem seksowne sceniczne kreacje wokalistek za gorszące.

 • The Pussycat Dolls walczą z Madonną

  Pochodzący z Los Angeles girls band The Pussycat Dolls trzyma się dzielnie na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Singel "Stickwitu" w zeszłym tygodniu zrzucił ze szczytu "Hung Up" Madonny, a w tym tygodniu powstrzymał przebój "Królowej Popu" przed powrotem na miejsce pierwsze.

 • Pussycat Dolls chcą Seana Paula

  Najpopularniejszy obecnie amerykański girlsband Pussycat Dolls chce nagrać przebój z Seanem Paulem, gwiazdą muzyki dancehall. Póki co sam zainteresowany nie wypowiedział się jeszcze na temat zaskakującej oferty wokalistek.

 • Jednego kociaka mniej?

  Według dobrze poinformowanego blogera Carmit Bachar, jedna z wokalistek girlsbandu Pussycat Dolls, opuściła ten zespół.

 • Była zazdrosna o urodę koleżanki

  Girlsband The Pussycat Dolls rozpadł się z powodu zazdrości pomiędzy wokalistkami grupy.

 • Bliski koniec "Kociaków"

  Przyszłość zespołu Pussycat Dolls stoi pod znakiem zapytania po tym, jak Ashley Roberts, członkini girlsbandu, poinformowała fanów o rozpadzie zespołu.

 • Stęskniony kociak

  "Tęsknię za moją Carmit" - wyznaje na swoim blogu Kimberly Wyatt z amerykańskiego girlsbandu Pussycat Dolls. Pod koniec lutego 2008 roku Carmit Bachar opuściła zespół.

 • "Utalentowane i seksowne"

  Odpowiedzialna za wykreowanie girlsbandu The Pussycat Dolls, Robin Antin, jest spokojna o przyszłość grupy. Choć zespół opuściły trzy wokalistki, to "Kociaki" nie znikną z muzycznego rynku.

Wideo na temat: zespół pussycat
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.