• Informacje na temat:

  zespół rubika

Artykuły na temat: zespół rubika
 • Anja Rubik: Co ją łączy ze światem muzyki?

  ...and Dreams" czy "2016 Dokąd?". Artystom będzie towarzyszyć orkiestra Sinfonia Varsovia i zespół Cracow Singers. W 2017 roku głośno było o Rubik z powodu akcji #sexedpl. Tysiące młodych i nie tylko...

 • Po ostatnim odcinku programu TVN "Mali Giganci" na polu gry pozostały cztery drużyny: Tytani, Gang Olafa, Klika Rubika i Czadersi. Z show pożegnały się już zespoły Wymiatacze i Supermocni.

 • Rubik ma nowy zespół

  ...nowych osób w zespole, uczestniczką "Szansy..." nie była tylko Zosia Nowakowska (19 l.). Ma ona za to własny zespół, który gra covery legend rocka - nie do końca więc rozumiemy jej decyzję o przyłączeniu się do Rubika.

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

 • Rubik leci na Ibizę

  ...i wyjeżdżamy gdzieś do ciepłych krajów. Chcielibyśmy na Ibizę. Żeby chociaż te trzy dni naprawdę poszaleć" - zdradza agencji MWMEDIA Anna Józefina Lubieniecka, jedna z nowych solistek Rubika. Mamy nadzieję, że integracja przebiegnie pomyślnie i zespół, jak jego poprzednicy, po jakimś czasie nie wystawi Piotra do wiatru.

 • "Mali Giganci": Kto odpadnie z programu?

  Przed nami szósty odcinek "Małych Gigantów". Tym razem konkurować ze sobą będą Klika Rubika i Czadersi. Któraś drużyna będzie musiała też pożegnać się z programem. Widzowie obejrzą show w sobotę, 11 kwietnia, w TVN.

 • 100 tysięcy za wesele Rubika

  ...złotych. Oto cała lista wydatków: - menu dla 100 osób: 20 tysięcy złotych; - nocleg dla gości: 15 tysięcy złotych; - suknia ślubna Paskudzkiej i garnitur Rubika: 45 tysięcy złotych; - fotograf i kamerzysta: 5 tysięcy złotych; - dekoracja sali i kościoła: 3 tysiące złotych; - luksusowe zaproszenia: 1000 złotych (!); - zespół muzyczny: 10 tysięcy złotych; - wypożyczenie samochodu: 5 tysięcy złotych...

 • "Mali Giganci": To już półfinał!

  W programie "Mali Giganci" na polu gry pozostały już tylko trzy drużyny: Gang Olafa, Klika Rubika i Czadersi. To oni wystąpią w sobotę, 25 kwietnia, w półfinale show. Z programem pożegnały się zespoły: Tytani, Wymiatacze i Supermocni.

 • Dopiero co zakończył się konflikt Piotra Rubika z pierwszym składem "jego" solistów, który wybuchł na tle różnic finansowych i ambicjonalnych, a dyrygent wszedł już w konflikt z kolejną osobą(...) fakt, że Jarema "śpiewając u Rubika" chciała równocześnie pracować nad swoją solową płytą, na co kompozytor nie wyraził zgody. Chciał ją mieć na wyłączność, jak niewolnicę. "To skomplikowana sprawa...

 • "Mali Giganci": Chylińska nie sądziła, że będzie tak ciężko

  - Nie sądziłam, że będzie tak ciężko - oświadczyła Agnieszka Chylińska, jurorka programu "Mali Giganci". W sobotę, 28 marca, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show. Tym razem ktoś będzie musiał odpaść...

Zdjęcia na temat: zespół rubika
Wideo na temat: zespół rubika
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.