• Informacje na temat:

  zespół soma

Artykuły na temat: zespół soma
 • Portal TheRichest.org stworzył ranking dziesięciu najgorętszych Polek. Zobaczcie, co amerykańskie media napisały o polskich paniach...

 • Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Red Bull Music Academy Weekender

  Red Bull Music Academy Weekender to podróżujący po świecie miejski festiwal, który wskazuje to, co najciekawsze na niezależnej scenie muzycznej. W 2015 roku impreza po raz drugi zagości w Warszawie.

 • The Car Is On Fire w Chicago

  Tuż po świętach "Carsi" polecieli do Chicago, by nagrać swój kolejny album. Następca "Lake&Flames" powstaje w Soma Studio pod okiem samego Johna McEntire.

 • Ino-Rock Festival po raz siódmy: Gwiazdą IQ

  30 sierpnia w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu odbędzie się siódma edycja Ino-Rock Festival.

 • Koncertowy album The Smashing Pumpkins

  Podobnie jak w przypadku wielu rockowych wykonawców, także muzyka amerykańskiej grupy The Smashing Pumpkins wiele zyskiwała w wersji koncertowej. Kolejne wydawnictwo nieistniejącego już zespołu daje nam szansę, by się o tym przekonać. Pod koniec listopada pojawi się koncertowy album zatytułowany "Earphoria". Płyta jest zapisem koncertów Smashing Pumpkins z lat 1992-94.

 • Tiamat: Pierwsze DVD

  Fani szwedzkiej grupy Tiamat już niebawem doczekają się pierwszego DVD swoich ulubieńców. Materiał "The Church Of Tiamat" będzie miał swą premierę 24 kwietnia pod skrzydłami firmy Century Media. Poza pełnym koncertem sfilmowanym w styczniu 2005 roku w krakowskim studiu TVP na Krzemionkach, DVD zawierać będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji.

 • Tiamat znów gwiazdą Metalmanii?

  16 marca w katowickim Spodku wystąpi szwedzka formacja Tiamat, w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszym album, zatytułowany "Judas Christ". Towarzyszyć im będą Portugalczycy z Moonspell oraz grupa Flowing Tears, nadzieja metalu gotyckiego z Niemiec. Czyżby szykowała się kolejna edycja Metalmanii? Firma Metal Mind Productions, organizator festiwalu, nie potwierdza, ale i nie zaprzecza...

 • OFF Festival: PiL po raz pierwszy w Polsce

  Organizatorzy katowickiego OFF Festival z dumą zapraszają na koncert grupy, która zmieniła oblicze rocka - dowodzona przez Johna Lydona formacja Public Image Ltd po raz pierwszy zagra w naszym kraju właśnie na OFF-ie!

Wideo na temat: zespół soma
 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  Niezwykła komedia, okrzyknięta przez amerykańskich krytyków nowym "Forrestem Gumpem", przebojem zdobywająca europejskie kina. Adaptacja bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, która sprzedała się na całym świecie w ponad sześciomilionowym nakładzie. Zabawna i podnosząca na duchu historia stulatka, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Allan Karlsson przez 100 lat trzymał świat w niepewności, wpływając na bieg historii, a teraz - po brawurowej...

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.