• Informacje na temat:

  zespół spadł

Artykuły na temat: zespół spadł
 • Wokalista Aerosmith spadł ze sceny

  Lider zespołu Aerosmith, Steven Tyler , został zabrany do szpitala po tym, jak w środowy wieczór spadł ze sceny podczas koncertu w stanie Południowa Dakota.

 • "20 000 dni na Ziemi" : Przejrzeć Nicka

  Pierwsze ujęcie: Nick Cave w łóżku u boku żony Susie. Po chwili półnagi gwiazdor jest już w łazience, lecz bardziej od porannej toalety zajmuje go studiowanie w lustrze własnej twarzy (jak David Bowie w filmie "Człowiek, który spadł na Ziemię"). "20 000 dni na Ziemi" to niezwykle ciekawa próba wymyślenia portretu australijskiego gwiazdora.

 • Być mężczyzną

  Zespół Anny trafia na plac budowy, gdzie jeden z robotników zemdlał i spadł z rusztowania ziemię. Okazuje się, że pacjent ukrywał dotąd niebezpieczną tajemnicę,...

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Collateral Damage

  W bazie marynarki wojennej zostają znalezione zwłoki. Na miejsce zdarzenia zostaje wezwany Gibbs i jego zespół. Tatuaż na ciele ofiary świadczy o tym,...

 • Tomasz Szymuś: Gwiazdy tańczą, jak im zagra

  - Najtrudniej znaleźć klucz do aranżacji danego utworu. Każdy musi być dostosowany do poszczególnego tańca, ale nie każda przeróbka jest odpowiednia. Z lirycznej piosenki nie da się stworzyć skocznej i wesołej - wyjaśnia dyrygent orkiestry "Tańca z gwiazdami".

 • Dawid Kwiatkowski olał maturę!

  ...i zmagał się z dziwnym pechem, jaki prześladował jego zespół. W lutym w wypadku drogowym ucierpiał i trafił do szpitala perkusista, kilka dni temu z kolei klawiszowiec na imprezie po koncercie spadł z wysokości... "Muzyk Dawida siedział po prostu na dachu i z niego spadł" - tłumaczy Pilewicz. I jak tu się uczyć do matury?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Tabloidy pisały, że Beata Kozidrak nie zdążyła pogodzić się z bratem. Prawda wychodzi na jaw

  ...zobaczenia - poinformowała znajomych i przyjaciół w internecie. Na Beatę i jej siostrę spadł przykry obowiązek powiadomienia mamy Alicji Kozidrak o śmierci syna. - Wspólnie postanowiły, że na razie(...), m.in. Pietrasem, założył w 1978 r. zespół Bajm. Beata dzięki bratu poznała przyszłego męża. Jarosław skomponował też wielkie hity Bajmu: "Piechotą do lata", "Józek, nie daruję Ci tej nocy", "Dwa serca...

 • Rockman spadł ze sceny. Zobacz!

  Wokalista Scott Weiland z amerykańskiego zespołu Stone Temple Pilots spadł ze sceny podczas występu grupy w Cincinnati. Wypadek zarejestrował na kamerze jeden z fanów.