• Informacje na temat:

  zespół sweet

Artykuły na temat: zespół sweet
 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Lynyrd Skynyrd po raz pierwszy w Polsce

  3 maja 2015 roku w hali Torwar w Warszawie odbędzie się pierwszy polski koncert legendy southern rocka - Lynyrd Skynyrd.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Slash: Koncert w Krakowie - relacja, zdjęcia, wideo

  Kiedy Slash stawia gitarę do pionu w charakterystycznej dla siebie pozie, to wiedz, że za chwilę coś się wydarzy. Na przykład 10-minutowa solówka do "Rocket Queen".

 • Sweet zacznie w Polsce

  Reaktywowana legenda glam rocka - brytyjska grupa Sweet rozpocznie trasę "NYC World Tour" od dwóch koncertów w Polsce.

 • Piętno Sweet Noise

  We wtorek 16 października gościem wideoczata INTERIA.PL był lider formacji Sweet Noise, Glaca.

 • "Nie było" Sweet Noise

  Zespół Sweet Noise ukończył produkcję drugiego teledysku do płyty "Czas Ludzi Cienia". Obraz powstał do utworu "Nie było". Ta najdłuższa w historii zespołu produkcja trwała dwa miesiące. Część zdjęć została zrealizowana w domach fanów Sweet Noise.

 • Sweet Noise: Koncertowy teledysk

  Zespół Sweet Noise pracuje nad kolejnymi projektami, mającymi stanowić dalszą część promocji albumu "Czas ludzi cienia". Niebawem pojawi się singel z utworem "N.U.E.R.H.A" oraz towarzyszący mu teledysk. Singel zawierać będzie również dwa remiksy nagrania "Nie było", stworzone przez zwycięzców konkursu, który zespół ogłosił na przełomie roku wśród swoich fanów.

 • Sweet Noise z Peją

  Zespół Sweet Noise zakończył zdjęcia do wideoklipu, w którym gościnnie pojawia się Peja, najpopularniejszy obecnie polski raper, oraz jego kolega ze Slums Attack, DJ Decks. Teledysk do utworu "Jeden taki dzień" rozpoczyna projekt pod nazwą "Revolta", który ma ruszyć w listopadzie.

 • Sweet Noise: Oficjalne wyniki konkursu

  Sweet Noise rozwiązał konkurs na najlepszy remiks utworu "Nie było". Po kilkumiesięcznym odsłuchiwaniu nadesłanych prac zespół wybrał dwie zwycięskie kompozycje. Ponadto muzycy Sweet Noise wyróżnili dodatkowo czterech twórców.

Wideo na temat: zespół sweet
 • Pewnego razu na dzikim wschodzie

  Pierwszy kurdyjski western. Bohater wojenny, Baran, stacjonuje w małej miejscowości na granicy Iraku i Turcji, gdzie panuje bezprawie i korupcja.

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.