• Informacje na temat:

  zespół volt

Artykuły na temat: zespół volt
 • Agustin Egurrloa i Tomasz Barański: Koniec przyjaźni?

  ...układaniem choreografii. To nie spodobało się Egurroli. Do tej pory to bowiem jego zespół VOLT obsługiwał wszystkie ważniejsze imprezy, m.in. festiwale czy wybory Miss. Teraz to Tomasz zaczął...

 • California Breed w Polsce

  W najbliższą sobotę, 22 listopada, w warszawskim klubie Progresja wystąpi zespół California Breed, powstały na gruzach supergrupy Black Country Communion.

 • Agustin Egurrola i Nina Tyrka: nie cichną plotki na ich temat. Jaka jest prawda?

  ...-letnia różnica wieku zaczęła dawać o sobie znać. Rozstali się w przyjaźni, a Paulina nadal pracuje dla Agustina i tańczy w jego zespole Volt - twierdzi informator. Spod skrzydeł Egurroli coraz...

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Blondynko! Jaka to melodia?

  ..., Bonnie Tyler, Velvet, EGO, zespół A. Equrroli - grupa taneczna VOLT.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • Agustin Egurrola

  ..., która wkrótce zmieniła nazwę na VOLT. Po trzech latach grupa przeszła na zawodowstwo, a na jej miejscu powstała grupa V2. Dziś VOLT to najpopularniejszy zespół taneczny w Polsce, który ma na swoim koncie...

 • Anathema w Krakowie: Satelity we mgle (relacja)

  Na to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z weteranów - żeby na cztery utwory zagrane na bis zaprezentować aż dwa z właśnie promowanej płyty. Tak właśnie robi Anathema na trwającej trasie "Satellites Over Europe".

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Powrót 220 Volt

  W listopadzie doczekamy się powrotu 220 Volt, jednej z najlepszych hardrockowych formacji rodem ze Szwecji. Zespół zamierza uczcić 20. rocznicę powstania trasą koncertową oraz ponownym wydaniem pierwszego singla, z utworami ""Prisoner Of War" i "Sauron", którego oryginalna wersja 20 lat temu zapewniła grupie kontrakt ze szwedzkim oddziałem Sony.

Wideo na temat: zespół volt
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.