• Informacje na temat:

  zespół weekend radosław liszewski

Artykuły na temat: zespół weekend radosław liszewski
 • „Szpital” po raz 500. na planie!

  Kilkudziesięciu rannych i dramatyczna walka o życie ofiar wybuchu gazu w jednej z krakowskich kamienic. To temat jubileuszowego odcinka „Szpitala”. Jego ekipa i twórcy właśnie pojawili się po raz 500. na planie! W specjalnym odcinku nie zabraknie emocjonalnych i poruszających sytuacji. Czy dr Piotr Wójtowicz i jego zespół zdołają pomóc ofiarom tragedii? Odpowiedź już 29 marca o godz. 18.00 na...

 • Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zadebiutuje w kinie rolą w filmie "Discopolo", ironicznej opowieści o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Reżyserem jest Maciej Bochniak, który napisał również scenariusz wspólnie z debiutującym w roli scenarzysty Mateuszem Kościukiewiczem.

 • Zenon Martyniuk będzie rozdawał pieniądze potrzebującym Polakom!

  ...fundacji, która będzie pomagać. "To znakomity pomysł! Z żoną Dorotką chętnie się przyłączymy" – wtóruje Martyniukom kolega z branży Radosław Liszewski (40), lider zespołu Weekend. "Sami dostajemy(...) na siebie, śpiewał na zabawach weselnych. Zespół Akcent powstał, gdy miał 20 lat. To był skok na głęboką wodę – bez promocji, na własny koszt jeździli i występowali. Po dwóch latach współlider Mariusz...

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Fundacja z Jarosławia nie odpuści Weekendowi

  Prezes fundacji z Jarosławia oskarża. Zdaniem Alicji Zając zespół Weekend zostawił dzieci z ubogich rodzin na lodzie.