• Informacje na temat:

  zespół zarabia

Artykuły na temat: zespół zarabia
 • Zenon Martyniuk zarabia milion złotych!

  Okazuje się, że w Polsce najlepiej być... gwiazdą disco polo! Najlepszym przykładem jest Zenon Martyniuk (46 l.) z zespołu Akcent. Jak dowiedział się "Super Express", piosenkarz zarabia znacznie(...), które mają umilić czas wczasowiczom. Według tabloidu zespół Akcent tylko tego lata wystąpi aż 50 razy! Za każdy "wykon" grupa otrzymuje około 20 tysięcy złotych! Rachunek jest prosty! Przypomnijmy...

 • Rolnik jedzie w trasę? (Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony")

  Teledysk do utworu "Oj Aniu Aniu" nie wystarczył sympatycznemu rolnikowi ze wschodu Polski. Teraz chce prezentować swój skromny materiał w trakcie występów na żywo.

 • Sławomir Zapała buduje dom. Dorobił się na piosence "Miłość w Zakopanem"

  Takiego sukcesu Sławomir Zapała (34 l.) się nie spodziewał. Jego przebój "Miłość w Zakopanem" zna cała Polska. Artysta w końcu zaczął zarabiać "normalne" pieniądze!

 • The Black Crowes: To już koniec

  Po 24 latach na dobre karierę kończy amerykańska grupa The Black Crowes.

 • Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż przeżywają kryzys w związku?

  Barbara Kurdej-Szatan (30 l.) nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Im lepiej rozwija się jej kariera, tym gorzej dogaduje się z mężem. Ukochany aktorki źle czuje się z tym, że to jego żona zarabia na utrzymanie ich rodziny. Czy pokonają ten kryzys?

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

 • "Na Wspólnej": Michał zostanie... piosenkarzem!

  Widzów "Na Wspólnej" już wkrótce czeka szokująca metamorfoza! Michał odkryje, że może zarabiać na swoim hobby i zostanie wokalistą. Sprawdź szczegóły!

 • Keira Knigtley genialną matematyczką

  Keira Knigtley gra jedną z głównych ról w dramacie historycznym "Gra tajemnic", który w piątek, 16 stycznia, wejdzie na ekrany polskich kin. Za kreację Joan Clarke aktorka ma duże szanse na nominację do Oscara.

 • Andrzej Grabowski szczęśliwy! Zięć robi karierę!

  Andrzej Grabowski (62 l.) przez lata zamartwiał się, że wybranek jego córki Zuzanny (30 l.) nie da jej poczucia stabilizacji. Obawy były niepotrzebne, bo zięć zaczął w końcu zarabiać!

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

Wideo na temat: zespół zarabia
 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

Dyskusje na temat: zespół zarabia