• Informacje na temat:

  zespół zgarnął

Artykuły na temat: zespół zgarnął
 • Nosowska najlepsza

  Absolutną rekordzistką tegorocznej Gali Fryderyki 2008 została Katarzyna Nosowska i zespół Hey.

 • American Music Awards: One Direction triumfują, Lorde zachwyca na scenie

  Występ nowozelandzkiej wokalistki Lorde na gali AMA 2014 zdobył uznanie obserwatorów. Najbardziej prestiżową statuetkę, dla artysty roku, zgarnął boysband One Direction.

 • Muzycy Feel gardzą fanami?

  Zespół Feel jest obecnie najjaśniejszą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Założony zaledwie 3 lata temu, w 2007 roku, jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty, zgarnął jedne z najważniejszych(...) się jak ciepłe bułeczki, szacuje się, że do końca tego roku zarobią 3 miliony złotych za same koncerty. Nic dziwnego, jak na młody polski zespół bardzo się cenią - bilet na ich występ kosztuje 65

 • NME Awards 2015: Royal Blood i Kasabian wśród wygranych

  W środę 18 lutego w Londynie rozdano NME Awards.

 • Lipnicka wraca do Varius Manx?

  Okazuje się, że nowa wokalistka, Anna Józefina-Lubieniecka (22 l.) nie czuje się pewnie jako autorka. Zespół postanowił skorzystać z pomocy dawnej gwiazdy, Anity Lipnickiej, która - jak zdradził(...) jedynie kolorowego telewizora. "Do dziś tajemnicą są dla mnie rozliczenia ze sprzedaży płyt. (...) Podobno pierwsza płyta Varius Manx sprzedała się w milionowym nakładzie! Ciekawe, kto za to zgarnął...

 • Halestorm zaprasza na swój pierwszy koncert w Polsce

  Już 26 marca do Polski na swój pierwszy koncert przyjedzie grupa Halestorm! Występ w Warszawie, w klubie Proxima, związany będzie z promocją albumu "Into The Wild Life", którego premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia.

 • Rozdano Eska Music Awards

  ...w kategorii Zespół Roku Polska. Statuetkę mogła zgarnąć tylko jedna kapela: Afromental. Artyści wchodząc na scenę zapowiedzieli, że już niedługo ukaże się ich nowy album, przy pomocy którego muzycy "skopią(...), który był bardzo zdziwiony, że artysta o takim stażu jak on wygrywa w rankingu młodzieżowej stacji. Ostatnią statuetkę zgarnął najbardziej popularny gość gali Eska Music Awards - One Republic...

 • Brit Awards 2015: Upadek Madonny przyćmił zwycięzców

  Sam Smith oraz Ed Sheeran okazali się największymi wygranymi gali Brit Awards 2015. Obaj wokaliści zgarnęli po dwie statuetki. Ich sukces "przyćmiła" jednak Madonna, której upadek ze sceny spektakularnie zakończył oficjalną część imprezy.

 • The Kovenant zgarnął Grammy

  Kontrowersyjna grupa the Kovenant otrzymała po raz drugi z rzędu norweski odpowiednik nagrody Grammy - Spellemannsprisen. Nie obyło się bez małego skandalu - początkowo nagrodę wręczono omyłkowo innemu zespołowi!

 • Kto zgarnął 100 tysięcy?

  W sobotę, 22 września, późnym wieczorem w Łodzi poznaliśmy laureata trzeciej edycji internetowego konkursu Vena Festival. Została nim mająca reggae'owe korzenie grupa Natanael, która otrzymała czek na 100 tysięcy zł.

Wideo na temat: zespół zgarnął
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.