• Informacje na temat:

  zestaw aktorów

Artykuły na temat: zestaw aktorów
 • Wygraj kolekcjonerski zestaw "Pacyfiku"

  Miniserial "Pacyfik" powraca na DVD! Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie zestawy płyt i gadżety z serialu.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • "Przyjaciele": Edycja jubileuszowa na 20-lecie kultowego serialu

  ...„Przyjaciele” świętują 20 rocznicę powstania serialu w wyjątkowym wydaniu DVD obejmującym sezony 1-10. Premiera zestawu już 21 listopada, nakładem Galapagos Films.

 • George Clooney na diecie

  Żona Georgea Clooneya nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos, ograniczyła również nabiał.

 • Konkurs: Nowe przygody Marysi

  Macie ochotę poznać osobiście aktorów grających w "Pierwszej miłości"? Zapraszamy was do udziału w konkursie!

 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Krystian Wieczorek nie posiada się ze szczęścia! To spełnienie jego marzeń!

  ...spełnienie marzeń. Wkrótce ziści jego kolejne wielkie pragnienie. "Planuję zakup małych nart i zestawu ubrań dla małego biegacza" - żartował tuż po ślubie, odpowiadając na pytanie, czy chciałby, żeby...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • "Czarna lista": Red jest miły tylko dla starszych pań

  ...w jakie filmowe przedsięwzięcie byłem zaangażowany. Właściwie to zaryzykowałbym tutaj zestawienie pracy nad filmem/serialem i pracy w teatrze. Na scenie ważne jest to, żeby wszyscy, nawet w najdalszych(...) miły dla Elizabeth.  - No tak masz rację  Możesz grać Reda i równocześnie go osądzać? - Oczywiście! Wielu aktorów mówi, że nie osądzają postaci którą grają. - Doprawdy? (śmiech) Cóż...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

Zdjęcia na temat: zestaw aktorów
Wideo na temat: zestaw aktorów
 • Od kuchni

  Zestaw kilku lokacji Paryża oraz przygotowań aktorów do pracy.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.

 • Kołysanka

  Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego ("Seksmisja", "Kiler", "Ile waży koń trojański"), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. "Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem...

Dyskusje na temat: zestaw aktorów
 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek staje w obronie serialu

  kuszewski , cichopek,mucha , frycz itd ........ co to jest ? to jest zestaw osobników którzy tylko sami o sobie mówią " aktorzy " ale do prawdziwych aktorów to im brakuje tyle(...) , Chłopi czy Stawka większa niż życie tudzież Przygód pana Michała nie widziałem prawdziwych aktorów ani dobrego serialu z wyjątkiem sit-comu Świat w/g Kiepskich który jest jedyny