• Informacje na temat:

  zestaw łączy

Artykuły na temat: zestaw łączy
 • Kinga Rusin: Rodzinna tajemnica wychodzi na jaw! "Czułam się gorsza"

  Potrzebowała czasu, by pogodzić się z odejściem ojca. Wybaczyła mu, dziś widzi, ile ich łączy.

 • Katarzyna Figura na 36. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej

  We Wrocławiu trwa 36. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na finał organizatorzy przygotowali koncert "Proszę państwa, będzie wojna!" w reżyserii Moniki Strzępki. Podczas tego wieczoru na scenie pojawi się Katarzyna Figura, która zaśpiewa po niemiecku piosenkę z repertuaru Marleny Dietrich.

 • ...oferty kilka rewelacyjnych nowości, a z okazji Świąt przygotowała zestaw... pachnący pralinkami! Swoje kosmetyki LaQ pakuje w ekologiczne, eleganckie kartoniki. Oczywiście nie musicie decydować się na gotowy zestaw. Jeśli macie w ofercie LaQ swoich kosmetycznych ulubieńców możecie także stworzyć swój własny autorski zestaw świąteczny "szyty na miarę". Słyszeliśmy, że ogrodowe elfy mieszkające...

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • .... Kobieta ma dość pomówień i postanowiła raz na zawsze rozprawić się z krzywdzącymi oskarżeniami kierowanymi pod jej adresem. "Bardzo łatwo jest oceniać zestaw: ‘młoda dziewczyna i starszy mężczyzna(...) wiadomość" - wyznała. Dodała także, że nie widzi powodu, dla którego mieliby nagle zacząć udawać, że są sobie obcy i nie łączy ich głęboka przyjaźń. Tymi słowami chyba rozwiała wszystkie wątpliwości...

 • Warszawa: Czesław, Titus i Tymon na jednej płycie

  Czesław Śpiewa, Jorgos Skolias, Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff, Titus z Acid Drinkers spotkali się na jednej płycie! Zestaw duetów Karoliny Cichej i wokalistów reprezentujących różne pokolenia, stylistyki i wrażliwość, to co ich łączy to wyjątkowe - rozpoznawalne i charakterystyczne - głosy.

 • Maria Szafirska już nie wystąpi w "M jak Miłość"? "nie została uwzględniona w kalendarzówce"

  ...małych nart i zestaw ciuchów dla małego biegacza - deklarował Krystian Wieczorek. Ale jego młoda żona chciała jeszcze poczekać.  Maria niedawno uzyskała dyplom w łódzkiej szkole filmowej, a film(...) w "Komisarzu Aleksie". Jego bohater będzie policjantem, który dołączy do obsady w wiosennej transzy serialu - zdradza "Na Żywo" pracownik Telewizji Polskiej.   Wieczorek grał także w nowym serialu TVP "Artyści...

 • "Oblicza fotografii": Samotność fotografa

  Zestaw pięciu dokumentów składający się na box DVD "Oblicza fotografii" (dystrybucja: Against Gravity) to z jednej strony intrygujący zbiór biograficznych portretów, z drugiej - fascynujący wgląd w to, czym w istocie jest sztuka fotografii.

 • "Barwy szczęścia": Cała prawda o Amelii

  Krótko po tym, jak Amelia zostanie szefową sprzątaczek w nowym biurowcu, na jaw wyjdzie, że wiele ją łączy z niejakim Brunonem Stańskim (Lesław Żurek), szefem australijskiej firmy Ausdel, która(...) podziękowania za ten poczęstunek. Od tej pory zacznie szykować w domu dodatkowy zestaw kanapek. Tomasz (Kazimierz Mazur) oceni, że niepotrzebnie jest dla taka miła dla prezesa, ale Amelia będzie...

 • Ponad dwa tysiące gości na festiwalu w Gdyni

  Około 2,3 tysiąca gości - twórców filmowych i przedstawicieli środowisk powiązanych z branżą - zapowiedziało swoją obecność na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Impreza rozpocznie się 15 września i potrwa sześć dni.

Wideo na temat: zestaw łączy
 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.

 • Zbaw nas ode złego

  Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku. Główny bohater, funkcjonariusz policji (Eric Bana), łączy siły z wydalonym z kościoła księdzem (Edgar Ramirez) i po zmroku bada przypadki opętań oraz innych zjawisk paranormalnych.

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.