• Informacje na temat:

  zestawienie sposobów

Artykuły na temat: zestawienie sposobów
 • Podsumowanie tygodnia "Big Brother" - wszystko co warto wiedzieć!

  W Domu Wielkiego Brata wszystko jest możliwe. Mijający tydzień dał uczestnikom mocno w kość. Żyją jak w jednej wielkiej rodzinie, gdzie jest wiele zabawy i śmiechu, ale czasem puszczają nerwy i pojawiają się łzy. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was zestawienie najciekawszych wydarzeń tygodnia!

 • George Miller: Będzie kolejna część "Mad Maxa"

  George Miller, reżyser filmu "Mad Max: Na drodze gniewu", który 22 maja trafi na ekrany polskich kin, potwierdził, że planuje kolejny film o przygodach Mad Maxa.

 • Mistrzowie podrywu. Część II

  Zapoznajcie się z drugą częścią zestawienia technik podrywu stosowanych przez serialowych super-samców.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Bez happy endu?

  Koniec roku to tradycyjny czas podsumowań i zestawień tego, co najlepsze i najciekawsze. W 2010 roku największe stacje wyemitowały kolejne sezony swoich flagowych seriali - naszym zdaniem jedne z najsłabszych.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Które newsy cieszyły się największą popularnością w serwisie pomponik w mijającym roku? Zobaczcie pierwszą dziesiątkę...

 • Ellen Page i Jared Leto: Najseksowniejsi wegetarianie

  Jared Leto i Ellen Page znaleźli się na szczycie listy najseksowniejszych wegetarian. Zestawienie przygotowała zajmująca się prawami zwierząt organizacja PETA.

 • Spada popularność Dody i Urbańskiej

  Duże zmiany na liście najbardziej rozchwytywanych celebrytek. W czwartym kwartale na topie znalazły się Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Glinka i Edyta Górniak.

 • Najbardziej wpływowi

  Jamie Foxx ( "Ray" ) i Hilary Swank ( "Za wszelką cenę" ), tegoroczni laureaci Oscarów, znaleźli się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata roku 2005. Zestawienie opublikował w najnowszym numerze amerykański tygodnik "Time".

Wideo na temat: zestawienie sposobów
 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Kolekcjoner

  Gdy za namową przyjaciół piękna Elena (Emma Fitzpatrick) przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawa zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny (Christopher McDonald) zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty, którego spryt i...

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...