• Informacje na temat:

  zestawy kina

Artykuły na temat: zestawy kina
 • Dla kogo Telekamery 2015?

  ...(2x), Turcji, Tunezji i Maroka 1 zestaw kina domowego Harman/Kardon 10 zestawów kosmetyków Eveline 4 zestawy zegarków Dla Niej i Dla Niego z kolekcji Elixa Enjoy i Aztorin Sport 20 telefonów Asus...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Polskie "Przeminęło z wiatrem" ma już 33 lata!

  ...do odwrócenia trendów. Wcześniej to seriale przenoszono do kin. I tak powstały tzw. zestawy kinowe "Stawki większej niż życie" oraz "Czterech pancernych i psa", a także fabularne wersje seriali "Do...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Geograficzny klucz do Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  Pokaźne miejsce w programie Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który rozpocznie się 25 maja, zajmują pozakonkursowe sekcje tematyczne. Cykle "Opowieści ze świata" i "Gdzieś w Europie" to zestawy przykuwających uwagę dokumentów, dobranych wedle geograficznego klucza.

 • Uczniowie spotkają się z gwiazdami kina

  Reżyser Xawery Żuławski oraz aktorzy Adam Woronowicz i Dawid Ogrodnik, czyli Rahim z "Jesteś Bogiem" - z tymi m.in. artystami spotka się grupa ponad 120 uczniów z całej Polski, w ramach 3. Festiwalu Filmoteki Szkolnej, organizowanego 27 i 28 września w Warszawie.

 • "Papusza" wygrała w Łagowie

  Film o romskiej poetce "Papusza" w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego otrzymał Złote Grono 43. Lubuskiego Lata Filmowego. W sobotni wieczór, 5 lipca, w łagowskim amfiteatrze odbyła się gala wręczenia nagród i zakończenie festiwalu.

 • Filmowe LEGO

  Najsłynniejsza na świecie wytwórnia zabawek, duńska firma LEGO, w porozumieniu ze Stevenem Spielbergiem przygotowała zestawy, które umożliwią dzieciom kręcenie filmów. Kampania produkcyjna zapowiedziała w środę, że ich pierwszą ofertą jest nowa linia klocków LEGO dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat, sygnowana przez samego mistrza światowego kina, która będzie dostępna w sprzedaży od listopada za

 • Filmy żydowskie na festiwalu Toffi

  27 stycznia w Toruniu rozpocznie się kolejna edycja festiwalu kina niezależnego Toffi, tym razem poświęcona filmom żydowskim. Przez trzy dni projekcji będzie można zobaczyć filmy z Polski, Izraela, Argentyny, Rosji, Francji, Anglii.

 • Kino domowe Samsung

  Prawdziwi miłośnicy kina wiedzą, że nic tak nie przeszkadza w oglądaniu ulubionych filmów, jak słaba jakość obrazu, płaski, zniekształcony dźwięk i zniszczona taśma VHS. Technika DVD pozwala w pełni docenić uroki ulubionych filmów, które do tej pory mogliśmy w dobrej jakości oglądać tylko w klasycznym kinie.

Wideo na temat: zestawy kina
 • Avatar: Wersja specjalna

  Powrót na Pandorę: specjalna wersja najsłynniejszego filmu ostatnich lat i najbardziej kasowego filmu w dziejach kina, wzbogacona o ponad osiem minut nieoglądanych dotąd materiałów, które pozwoliły reżyserowi Jamesowi Cameronowi rozszerzyć film o nowe sceny, nowe postacie i nowe wątki. Film wyświetlany będzie w wybranych kinach, wyłącznie w cyfrowej wersji 3D.

 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny'ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata - wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej.

 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...