• Informacje na temat:

  zestawy zawierające

Artykuły na temat: zestawy zawierające
 • "Gwiezdne wojny" do wygrania!

  Chcecie wygrać wszystkie filmy z serii "Gwiezdne wojny", w długo oczekiwanej wersji z polskim dubbingiem? Nic prostszego - mamy dla was 3 zestawy, zawierające wszystkie sześć części!

 • Turniej wiedzy o polskim filmie

  Turniej wiedzy o polskim kinie, ogłoszony w związku z obchodami 100-lecia polskiej kinematografii, odbędzie się w niedzielę 12 lipca w kinie Kultura w Warszawie. Jednym z jego organizatorów jest Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF).

 • Filmy pod choinkę

  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i wiele osób myśli o sprawieniu najbliższym prezentu w postaci kasety video, bądź płyty DVD. Oferta na rynku jest niezwykle bogata - wybierać można pomiędzy specjalnymi świątecznymi zestawami a edycjami wydanymi wcześniej, jednak wartymi zainteresowania.

 • Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu "Coheed and Cambria SMS" (dalej "Konkurs") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A,...

Wideo na temat: zestawy zawierające
 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...