• Informacje na temat:

  zielińska córy szczęścia

Artykuły na temat: zielińska córy szczęścia
 • Katarzyna Zielińska dołączyła do obsady "Przyjaciółek"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska. Zagra... czarny charakter!

 • Katarzyna Zielińska

  ...z gwiazdami". Na kinowych ekranach zadebiutowała w 1999 roku w filmie "Córy szczęścia" (reż. Márty Mészáros). Pojawiła się także w "Quo vadis" (2001), "Dniu świra" (2002), "Moim Nikiforze" (2004), "Placu Zbawiciela" (2006) i "Rysiu" (2007)". Od 2007 roku gra w serialu "Barwy szczęścia", gościnnie pojawiła się także na planie seriali: "Złotopolscy", "Na dobre i na złe" oraz "M jak miłość". W 2011 roku...

 • Katarzyna Zielińska w serialu "Przyjaciółki"

  Lada moment ruszą zdjęcia do 4. serii "Przyjaciółek". Na planie - obok Małgorzaty Sochy (Inga Gruszewska), Joanny Liszowskiej (Patrycja Kochan), Anity Sokołowskiej (Zuza Markiewicz) i Magdaleny Stużyńskiej (Anka Strzelecka) - pojawi się w specjalnie dla niej napisanej roli Katarzyna Zielińska.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?