• Informacje na temat:

  zielińska premiera berlin

Artykuły na temat: zielińska premiera berlin
 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska nie zwalnia tempa

  ...trzeciego spektaklu. Przede mną premiera "Listów do M.", właśnie zaczynamy działania promocyjne do tego filmu. Jesienią czeka mnie jeszcze premiera spektaklu w teatrze Capitol i premiera płyty z piosenkami ze spektaklu "Berlin czwarta rano". Od stycznia będę grała w nowym miejscu, w Teatrze Kwadrat. Więc zapowiada się pracowita jesień. Dużo się dzieje - sama tak siebie słucham, ale fajnie. Może...

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zatrudni w swoim teatrze... Katarzynę Zielińską

  Zielińska, która wyprodukowała już dwa przedstawienia - "Berlin, czwarta rano" i "Sofia de Magico" - a teraz przygotowuje się do realizacji kolejnego! Być może nowy spektakl powstanie przy współpracy(...) wystąpi też gościnnie w Teatrze Capitol (w listopadzie zagra w komedii "Dajcie mi tenora"). Premiera nowego przestawienia Katarzyny Zielińskiej - a będzie to tocząca się w latach dwudziestych...

 • Zielińska jako Sofia de Magico

  Katarzyna Zielińska powraca na scenę Teatru Roma w Warszawie. Po sukcesie spektaklu "Berlin. Czwarta rano" artystka zagra główną rolę w przedstawieniu "Sofia de Magico". Premiera już 1 marca.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska nagrywa płytę!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z serialu "Barwy Szczęścia", zamierza stworzyć album studyjny z piosenkami ze spektakli muzycznych wystawianych w Teatrze Roma. Oprócz tego aktorka pracuje nad recitalem żydowskim, w którym zaśpiewa na scenie wraz z Łukaszem Zagrobelnym.

 • Katarzyna Zielińska: Jaką będzie jurorką?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.

 • Jaką jurorką będzie Kasia Zielińska?

  Do jurorskiego składu "Bitwy na głosy" dołączyła Katarzyna Zielińska. Gwiazda opowiada o tym, w jaki sposób będzie oceniać uczestników programu i na czym polega jej przepis na sukces.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska rządy w kuchni oddała w ręce męża

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", przywiązuje ogromną wagę do życia rodzinnego. Uważa, że jego nieodzownym elementem są na przykład wspólne... posiłki. Aktorka codziennie, nawet kiedy wraca do domu bardzo późno, zasiada do kolacji z mężem.

 • "Barwy szczęścia": Wystąpi w podwójnej roli

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", wystąpi niebawem w spektaklu "Sofia de Magico" w podwójnej roli - na scenie i jako... producent sztuki!

 • ​Gwiazdy zatańczą w teatrze

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", przygotowują się do premiery spektaklu "Berlin, czwarta rano", który od 13 kwietnia będzie można oglądać na Novej Scenie stołecznego Teatru Roma.

Wideo na temat: zielińska premiera berlin
 • Berlin Calling

  Tragikomedia o berlińskiej scenie techno. Gwiazda muzyki elektronicznej DJ Ickarus wraca po wyczerpującej międzynarodowej trasie do Berlina, gdzie próbuje ukończyć nowy album. Wspiera go jego agentka, a zarazem dziewczyna - biseksualna Mathilde. Jednak wszystkie plany Ickarusa rujnuje jego słabość do narkotyków. Po zażyciu wybitnie toksycznej pigułki znany DJ trafia do domu wariatów. Czy muzyka pomoże mu wyjść na prostą? Berlin wzywa! W roli Ickarusa ikona berlińskiego techno - Paul...

 • Kobieta w Berlinie

  Polsko-niemiecka produkcja ze wspaniałą muzyką Zbigniewa Preisnera. Poruszający film, o którym trudno zapomnieć. Koniec II-giej Wojny Światowej, kwiecień 1945 roku. Armia Czerwona wkracza do upadającego Berlina. To początek historii kobiet, które, zdane na łaskę radzieckich żołnierzy, musiały wybierać między przeżyciem a szacunkiem do samych siebie. Nie mając szans na obronę, próbowały znaleźć protektora, któremu mogłyby zaufać. Poruszający temat, o którym zarówno w kontekście II Wojny...

 • Rammbock

  Gdy Michael przyjeżdża do Berlina zobaczyć się ze swoją byłą dziewczyną Gabi, w mieście wybucha epidemia groźnego wirusa, rozprzestrzeniającego się w przerażającym tempie. Mieszkańcy stają się bezmyślnymi maniakami, groźnymi dla otoczenia. Ku zmartwieniu Michaela, Gabi nie mam w domu. W jej bloku spotyka on Harpera - nastoletniego praktykanta wykonującego naprawy hydrauliczne. Udaje im się zabarykadować i nie wpuścić do środka dzikich hord ludzi zarażonych wirusem. Otoczeni przez gromady...