• Informacje na temat:

  zima w polsce

Artykuły na temat: zima w polsce
 • Zima w telewizji

  ..., dyrektor TVP 1 na łamach serwisu Press.pl. Telewizyjna Dwójka nie przerwie emisji drugiego najpopularniejszego serialu w Polsce - "Na dobre i na złe" oraz scripted-docu "Na sygnale", będzie też...

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • Serialowa zima, czyli najnowsze zagraniczne premiery

  W styczniu i lutym wystartuje kilkanaście zagranicznych seriali, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Niektóre z nich będą dostępne w serwisie Netflix, inne wyemitowane na antenie stacji Fox Polska i HBO.

 • Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską"

  "Trudno być bogiem" Aleksieja Germana i nagrodzone w Wenecji "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna" w reż. Andrieja Konczałowskiego - m.in. te produkcje są w programie 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", który w czwartek, 20 listopada, rozpocznie się w Warszawie.

 • ...odwiedza tak rzadko, jest pogoda. Ze zgrozą wspomina pewną krakowską zimę, kiedy całymi dniami leżała w łóżku, tęskniąc za słońcem i kalifornijską zielenią. "Kiedyś przebywaliśmy w Polsce aż przez sześć tygodni, a była to zima, w dodatku bez słońca i śniegu. Henio budził się o drugiej po południu, kiedy już się robiło szaro. Pod koniec już bardzo chciał wracać do słonecznego, ciepłego Los Angeles...

 • "Zimowy sen" Nuri Bilge Ceylana: Jest polski zwiastun

  Dystrybutor filmu "Zimowy sen" w reżyserii Nuri Bilge Ceylana zaprezentował polski zwiastun laureata tegorocznej Złotej Palmy w Cannes. Produkcja trafi na ekrany kin 24 października

 • Damięcki wytrzyma najmroźniejszą zimę!

  ...- Żadna zima, żaden śnieg nie są teraz w stanie mnie zaskoczyć. Przeżyłem niedawno czterdzieści cztery stopnie mrozu - opowiada Mateusz Damięcki (28 l.), syn Macieja Damięckiego, aktor, ostatnio podróżnik.

 • Zima tuż tuż, zbliżają się również Święta i z tej okazji mamy dla Was zabawę, w której możecie wygrać różne filmy na DVD. To może być świetny prezent dla najbliższych!

 • "Na Wspólnej: Oto serialowy rekordzista nr 1 Polsce!

  ...31-letni Kuba Świderski niepostrzeżenie wyrósł na serialowego rekordzistę nr 1 w Polsce. Obecnie możemy oglądać go w trzech produkcjach – w „Klanie” (TVP1), „Na Wspólnej” (TVN) i w „Przyjaciółkach” (Polsat). W sezonie wiosennym wystąpił też w „Powiedz tak!” (Polsat) i „Bodo” (TVP1). Wciąż się uczy i szuka nowych możliwości. Ostro działa w dubbingu, a ponadto zagrał główną rolę w filmie...

 • Kulesza, Buzek i Kulig u Anne Fontaine

  W ubiegłym tygodniu ruszyły zdjęcia do filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine. Obrazu produkowany przez Mandarin Cinema i Aeroplan Film jest w całości realizowany w Polsce.

Wideo na temat: zima w polsce
 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Snowpiercer: Arka przyszłości

  Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

Dyskusje na temat: zima w polsce
 • Re: "Sekrety ojca": Ślub i... więzienie

  wyglada na to,ze ty mieszkasz w ciemnogrodzie,a nie w Polsce

 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  po Polsce , ale także i całym świecie i nie wiem czy wiecie, ale bardziej cywilizowane kraje w najbliższych latach mają całkowicie wycofać z rynku samochody używane wyprodukowane przed rokiem 2000(...) całkiem inna. Jak przyjdzie zima i na dworze temperatura spada poniżej -5°C to musi godzinne wcześniej wstać aby odpalić samochód i pojechać do pracy, w tym samym czasie Ja leżę w jacuzzi i się delektuje

 • Re: Jak skończy się "Przepis na życie"?

  ...kobiecie rośnie brzuch w mgnieniu oka a śnieg leży i leży.Ile trwa zima w Polsce

 • Re: Trzeci sezon w Polsce

  Ja czytałam Kiedy byliśmy sierotami na przełomie cwezrca i lipca. Usiadłam sobie na ławeczce i z książką w ręku czekałam na autobus. Zorientowałam się, że chyba go przegapiłam minutę po jego odjeździe, kiedy rozejrzałam się wokf3ł siebie i zauważyłam, że nagle wszyscy gdzieś zniknęli. Dobrze, że to nie była zima bo następny autobus był dopiero za godzinę.

 • Re: Jak skończy się "Przepis na życie"?

  ...kobiecie rośnie brzuch w mgnieniu oka a śnieg leży i leży.Ile trwa zima w Polsce a może raczej ile trwa ciąża w Polsce? autorzy serialu chyba mają widzów za ignorantów.

 • Re: Jak skończy się "Przepis na życie"?

  ...kobiecie rośnie brzuch w mgnieniu oka a śnieg leży i leży.Ile trwa zima w Polsce w tym sezonie, to jakies 6 miesięcy, zaczęła się w listopadzie, a jeszcze w maju padał, czyż nie?

 • Re: Borys Szyc świętuje 35. urodziny

  też zaczynam od grania epizodów w niezbyt ambitnych serialach, a ostatnio zagrałem małą rólkę w jednym z nowych paradokumentów TV Polsat i mam nadzieję, że niedługo upomni się o mnie Hollywood. Idzie zima, a ta znacznie lepiej wygląda w Santa Monica, niźli w Polsce ;)