• Informacje na temat:

  zimna rozpoczęła

Artykuły na temat: zimna rozpoczęła
 • "Klan": Bożenka rozpocznie pracę i od razu odniesie sukces jako rehabilitantka!

  Już pierwszego dnia w nowej pracy Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) odniesie ogromny sukces. Wszyscy pacjenci chwalić będą jej umiejętności, a wieść o tym, że w ośrodku przyjmuje rehabilitantka-cudotwórczyni rozniesie się bardzo szybko...

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • Latinowood: Zimna wojna gwiazd na planie telenoweli "La Gata"

  Kiedy Laura Zapata i Maite Perroni grały razem w "Nie igraj z aniołem!", ich współpraca układała się wspaniale. Jednak na planie telenoweli "La Gata" relacje obu pań pogorszyły się...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Zimno, jak w serialu!

  Zima nam nie odpuszcza, ale są serialowi bohaterowie, którzy musieli odrobinę bardziej zmarznąć niż my w ostatnich tygodniach. Przedstawiamy wam krótką listę "zmarzniętych seriali".

 • Kim jest Gemma Arterton?

  Gemma Arterton w lipcu pojawi się na ekranach polskich kin w najnowszej produkcji Neila Jordana "Byzantium" jako Clara Webb - zimna i seksowna wampirzyca. Z tej okazji przypomnijmy sobie jej niektóre kreacje filmowe. Może niektóre już znacie...

 • ​Gwiazdy z polskimi korzeniami. Potrafią mówić po polsku?

  ...mówi zbyt wiele po polsku. Jej prawdziwe nazwisko Krajkowski. Gdy rozpoczęła karierę aktorską, usunęła "j" z nazwiska. Zdecydowała się na to, ponieważ wiele osób miała problem z jego poprawną wymową...

 • Anna Prus z wirusem HIV w filmie "Thanatos"

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Thanatos" z Anną Prus w roli głównej. Reżyserem filmu jest Max Sturgeon, który pracował ostatnio przy "Transformers 4" (jako asystent Michaela Baya).

 • "Niania": Tomasz Kot rusza na podbój świata!

  Tomasz Kot, czyli niezapomniany Maksymilian Skalski z "Niani" i Henryk Weiss-Korzycki z "Na dobre i na złe", ma szansę stać się międzynarodową gwiazdą! Wkrótce na ekrany kin na całym świecie wejdzie film "Warning", w którym zagrał u boku m.in. Alexa Pattyfera i Ruperta Eceretta, a lada moment rozpocznie pracę nad główną rolą w produkcji "Nicola"Ananda Tuckera.

 • Artur Rojek: Większa odpowiedzialność i większy stres (wywiad)

  Jak co roku, przed kolejną edycją katowickiego OFF Festival (1-3 sierpnia), o festiwalu i nie tylko wypowiada się na naszych stronach dyrektor artystyczny imprezy, Arturem Rojkiem. Tym razem artysta nie tylko zadba o to, by organizacyjnie OFF Festival był dopięty na ostatni guzik, ale też sam będzie jedną z gwiazd festiwalu. Z Arturem Rojkiem rozmawiał Artur Wróblewski.