• Informacje na temat:

  zimowa depresja

Artykuły na temat: zimowa depresja
 • Justyna Kowalczyk borykała się z problemami zdrowotnymi. To nie koniec nieszczęść!

  Justyna Kowalczyk (32 l.) przed startem nowego zimowego sezonu chciałaby skupić się niemal wyłącznie na treningach. Niestety nie było jej to dane. Wszystko przez problemy zdrowotne.

 • Członkowie amerykańskiej formacji Garbage zbliżają się już do końca prac nad swym kolejnym albumem. Jednak jak twierdzi wokalistka Shirley Manson, zimowa pora nie sprzyja pracy, dlatego muzycy mają duże kłopoty z koncentracją i nie mogą jej skończyć na czas.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  Jak co roku jesienna szaruga, a następnie zimowe mrozy dla wielu z nas wiążą się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet, który z okazji zimy przygotował dla warszawianek wyjątkowe atrakcje. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi sobie dobre towarzystwo przyjaciółek, pyszne jedzenie, picie oraz rozrywka.

 • Plastic: Nigdy nie było lepiej

  "Never Been Better", czyli "Nigdy nie było lepiej" - tak brzmi tytuł nowego singla duetu Plastic, który promuje wydany w październiku album "P.O.P.". Nagrania możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl , w którym odbyła się prapremiera płyty.

 • Karolina Ferenstein i Piotr Kraśko: Jaki mają teraz plan na życie?

  ...w ich życiu. Ominęła ją depresja poporodowa Tuż przed narodzinami córki Piotr Kraśko dowiedział się, że po 25 latach pracy w telewizji publicznej stracił posadę prowadzącego „Wiadomości(...) depresja poporodowa. Ma czas, więc pisze książkę Wbrew krążącym plotkom małżonkowie nie martwią się o to, gdzie Piotr znajdzie pracę. Okazuje się, że dziennikarz ma wiele zawodowych pomysłów. Jednym...

 • Filmowe hity w telewizji

  Fani dobrych filmów powinni poczuć się usatysfakcjonowani, bo w pierwszych tygodniach 2010 roku w telewizji czeka ich prawdziwy wysyp hitów, z najpopularniejszymi gwiazdami w rolach głównych.

 • Ewa Błaszczyk: "Są już konkrety, a wraz z nimi nowa szansa dla Oli"

  Ewa Błaszczyk (62 l.) z ulgą żegnała stary rok, bo przyniósł wiele zmartwień. Nowy już na początku dał jej w końcu nową nadzieję. Radosnym głosem oznajmiła, że jest nowa szansa dla jej córki Oli!

 • "O zwykłym życiu zwykłego człowieka"

  Na początku lutego 2005 r. ukazała się siódma płyta Ryszarda Andrzejewskiego, lepiej znanego jako Peja. Podwójny album "Najlepszą obroną jest atak" zawiera m.in. przebój "Kur**skie życie". Peja w rozmawie z Karolą (poznanskirap.com) przyznał, że materiał miał ukazać się znacznie wcześniej. Pochodzący z Poznania raper opowiedział jej o powodach opóźnienia, o wytwórni UMC, raperach, których szanuje, pieniądzach, swoim życiu, a także o planach wydania kolejnego albumu.

 • "M jak miłość": Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski szykują się do ślubu nie tylko w serialu!

  Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, czyli Iza i Marcin z „M jak miłość”, w tym roku najprawdopodobniej aż dwa razy powiedzą sobie sakramentalne „tak” - najpierw na planie serialu, gdy grani przez nich bohaterowie staną przed ołtarzem, a potem na swym prawdziwym ślubie... Podobno rozpoczęli już do niego przygotowania.

 • Kayah zakochana! Tygodnik zdradza, kim jest jej nowy przyjaciel

  Kayah (50 l.) sprawia wrażenie silnej kobiety, ale wiele razy źle ulokowała uczucia. Czy nowy mężczyzna nie złamie jej serca? Kim jest jej wybranek? „Dobry Tydzień” zdradza szczegóły.

Wideo na temat: zimowa depresja
 • Zimowa opowieść

  Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...