• Informacje na temat:

  zimowe spacery

Artykuły na temat: zimowe spacery
 • Paulina Papierska pochwaliła się zdjęciem ze spaceru! Wygląda na zmęczoną

  ...w zimowej scenerii na spacerze. Widać, że młoda mama nie zaprząta sobie głowy makijażem i niestety prawdopodobnie maleństwo nie daje jej raczej przesypiać całych nocy. Najwyraźniej Paulina boleśnie...

 • Anna Kalczyńska: Zimą sobie folguję

  Anna Kalczyńska pracę w telewizji godzi z obowiązkami mamy. "Nie straszne mi jest wstawanie o piątej rano" - mówi dziennikarka i przyznaje, że pije za dużo kawy. "Z dietą jest u mnie najgorzej" - dodaje.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  Jak co roku jesienna szaruga, a następnie zimowe mrozy dla wielu z nas wiążą się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet, który z okazji zimy przygotował dla warszawianek wyjątkowe atrakcje. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Krzysztof Ibisz zrobił synom niespodziankę!

  ...samo jak dorosłych. Lubimy wspólnie chodzić na spacery, bo wtedy jest czas na męskie rozmowy - zdradza "Rewii' prezenter. Ale jakby tego było mało, Krzysztof Ibisz zapowiedział wspaniałą podróż - postanowił zabrać chłopców na ferie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To dla nich olbrzymie zaskoczenie. Przez lata ferie zimowe oznaczały dla nichnarty, sanki albo łyżwy, a nie palmy i krótkie spodenki...

 • Blue Cafe: Coś więcej niż praca?

  Muzycy zespołu Blue Cafe spędzili miniony weekend (4-5 lutego) w Zakopanem. Byli gośćmi specjalnymi Olimpiady RMF FM. Jak podaje "Super Express" Paweł Rurak-Sokal (44 l.) i nowa wokalistka zespołu Dominika Gawęda (20 l.) podczas pobytu w zimowej stolicy Polski niemal się ze sobą nie rozstawali.

 • Małgorzata Kożuchowska nie ma czasu zrobić świąt. Podjęła zaskakującą decyzję!

  ...jej mama nie będzie musiała stać przy garnkach w kuchni. Ostatnie dwie Wigilie aktorka organizowała u siebie w domu. Jaś był jeszcze malutki, nie chciała wyjeżdżać. W tym roku już w zimowe ferie pojechała z synkiem i mężem w Alpy. Tym razem wybrali polskie góry. Będzie czas na rozmowy, długie spacery, cieszenie się atmosferą Bożego Narodzenia. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Kasia Zielińska: Osioł, diabeł i anioł

  Kasia Zielińska, gwiazda serial u "Barwy szczęścia" i jedna z bohaterek programu "Kocham Cię Polsko", przyznaje, że "dom pełen rodziny i pięknych świątecznych zapachów oraz uśmiechów" to dla niej najpiękniejsze wspomnienie związane z Bożym Narodzeniem.

 • Jarosław Bieniuk i Martyna wrócili do siebie? To może być dowodem!

  ...i przyjaciół na zimowe szaleństwo. Na swoim portalu społecznościowym pochwalił się zdjęciem z sanny, na którym widać jego uszczęśliwionego najmłodszego syna, Jasia (7 l.). Natomiast z tyłu wychyla się ubrana(...) przegrała walkę z rakiem trzustki. Przedstawił Martynę dzieciom: Oliwii, Szymonowi i Jasiowi. Odbywali razem rowerowe wycieczki, chodzili na długie spacery nad morze, urządzali pikniki na plaży...

 • The Weeknd "Kiss Land". Nieludzka wyspa (recenzja)

  Jeśli ktoś jeszcze przed oficjalnym longplayem nazywany bywa nawet "największym muzycznym talentem od czasu Michaela Jacksona" a media wieszczą jeden z ważniejszych debiutów ostatniej dekady, to poprzeczka ustawiona jest naprawdę wysoko. Czy The Weeknd dał radę ją przeskoczyć?