• Informacje na temat:

  zimowe wakacje

Artykuły na temat: zimowe wakacje
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan i Radosław Majdan lecą na kolejne wakacje!

  Para tym razem do Azji wybiera się z chłopcami - Stasiem (10 l.) i Tadziem (6 l.) - którzy z zapartym tchem oglądali każdy odcinek show TVN. To oni po powrocie namówili mamę na kolejną egzotyczną podróż. - Podejrzewam, że chcieliby przeżyć taką samą przygodę jak nasza - śmieje się Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan. Rodzina więc w lutym leci na ferie zimowe do Bangkoku. Dzieci nie mogą...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • "Aida": Wakacje Soni Bohosiewicz

  Aktorka Sonia Bohosiewicz, czyli tytułowa bohaterka serialu "Aida", zdradza ulubione miejsce na wakacje. Opowiada, dlaczego nie przepada za polskim morzem oraz kto w jej kuchni przejął dowodzenie.

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Małgonia Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji, ale jest bardzo młoda) wyjechała wraz z Radosławem i swoimi synami na zasłużony wypoczynek. W końcu ostatnie miesiące były dla nich niezwykle intensywne. Małżonkowie latali po całym świecie, gdzie nagrywali odcinki do nowego show TVN "Iron Majdan". Małgonia mogła w końcu skupić się wyłącznie na dzieciach. Chociaż ferie w Warszawie już się skończyły, jej synowie dopiero teraz mogą cieszyć się zimową przerwą. Mama i ojczym zabrali ich do...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Agnieszka Szulim jedzie w podróż przedślubną. Bogaty narzeczony zafunduje jej zasłużone wakacje

  Agnieszka Szulim (37 l.) i Piotr Woźniak-Starak (34 l.) szykują się do ślubu, który najpewniej odbędzie się w wakacje 2016 roku. Postanowili jednak trochę odpocząć od czasochłonnych przygotowań i wybiorą się… w podróż przedślubną. Uznali, że solidny wypoczynek z pewnością im się przyda.

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt najedli się strachu!

  Aktorska para znalazła chwilę wolnego w swoich napiętych grafikach i zabrała szóstkę swoich dzieci na zimowe wakacje. Cała rodzina wypoczywa w na wyspie Phuket w Tajlandii. Nie brakuje tam atrakcji, z których pociechy Jolie i Pitta chętnie korzystają. Niestety, rodzinnego wypadu nie będzie zbyt dobrze wspominał 12-letni Pax Jolie-Pitt. Jak donoszą zagraniczne media, chłopiec podczas...

 • Sting: Przerwane wakacje

  Zaledwie kilka dni trwały zimowe wakacje Stinga oraz jego żony i sześciorga dzieci, w słynnym narciarskim kurorcie Cortina d'Ampezzo, we włoskich Dolomitach. Wokalista zirytował się brakiem prywatności i tym, że turyści cały czas robili mu zdjęcia.

Wideo na temat: zimowe wakacje
 • Antonio Banderas z córką

  Antonio Banderas z żoną Melanie Griffith i dziećmi jak co roku spędzają zimowe wakacje w narciarskiej stolicy USA, Aspen. Aktor ma tylko jedną biologiczną córkę, Stellę (z którą możemy zobaczyć go na filmie), pozostałych dwoje dzieci, Alexander i Dakota, jest owocem porzednich związków Griffith