• Informacje na temat:

  zimowy program

Artykuły na temat: zimowy program
 • Program Małgorzaty Rozenek wycofany z ramówki!

  ..."Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek (wieku nie podajemy przez grzeczność) w roli prowadzącej miał być hitem wiosennej ramówki TVN. Emisja programu została jednak wstrzymana.

 • Kierowca programu "Top Gear" zmierzy się z Therese Johaug

  Legendarny kierowca testowy brytyjskiego programu BBC "Top Gear" Stig zmierzy się z norweską sztafetą, w skład której wejdą: biegaczka narciarska Therese Johaug, skoczek Rune Velta, biathlonista Emil Hegle Svendsen i snowboardzista Terje Hakonsen.

 • Zimowa Olimpiada Gwiazd

  Piękna pogoda i wyśmienite nastroje towarzyszyły przez cały weekend znanym z seriali gwiazdom, które przyjechały do Zakopanego na I Zimową Olimpiadę Pod Nosalem. W programie zawodów znalazł się m.in. slalom gigant kobiet i mężczyzn. W tej konkurencji bezapelacyjnie zwyciężyli Sylwia Wysocka i Robert Moskwa. Sylwia zostawiła daleko w tyle wszystkie konkurentki na czele ze znaną z roli Anki...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  ...oferują topowe warszawskie kluby - Room 13 oraz Level 27. Niezwykłe wnętrza, świetni DJ-e i darmowe drinki z kartą Warszawy Kobiet to przepis na niezapomniany jesienny lub zimowy wieczór. Postaw(...) nastroju to nic innego nie da już tu rady ;) Jak to działa? Warszawa Kobiet to wyjątkowy program umożliwiający nielimitowany dostęp do usługi club&restaurant w topowych lokalach oraz 3 wybrane...

 • Natasza Urbańska: Jej pierwszy raz

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Wbrew obawom dała się namówić na jazdę na nartach. Pierwszy raz!

 • Ida Nowakowska nie boi się porównań do Kurdej-Szatan!

  Ida Nowakowska (29 l.) po zwolnieniu Basi Kurdej-Szatan (34 l.) z Telewizji Polskiej przejęła wszystkie jej obowiązki w programie "The Voice Kids". Telewidzowie po emisji pierwszego odcinka zaczęli porównywać celebrytki.

 • Jedyna wśród Avengersów. Scarlett Johansson o Czarnej Wdowie

  Scarlett Johansson wyznała, że jest gotowa, aby powstał osobny film na temat Czarnej Wdowy. Czy powstanie produkcja, poświęcony jedynej kobiecie wśród Avengersów?

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Jaką podjęli decyzję?

  Joanna Koroniewska (38 l.) i Maciej Dowbor (38 l.) kuszeni byli intratną propozycją udziału w programie „Azja Express”. Ulegli?

 • DJ Adamus i Ada Szulc: Ostatni singel z projektu "1000 miejsc" (posłuchaj "Uciekam w ciebie")

  Przed nami ostatni singel promujący projekt "1000 miejsc", realizowany przez DJ-a Adamusa i Adę Szulc.

Zdjęcia na temat: zimowy program
Wideo na temat: zimowy program
 • Ciało Kazadi nie jest jeszcze na to gotowe!

  Jurorzy programu "You Can Dance" zdradzili, jak dbają o sylwetkę wiosną. Agustin Egurrola przyznał, że stara się ćwiczyć. "W życiu trzeba zacząć siebie kochać i dbać o siebie. Życie jest bardzo krótkie" - powiedział. Michał Piróg nie jest miłośnikiem fizycznego wysiłku. Choreograf stawia na większy kontakt ze słońcem, niż siłownią. W zimowym nastroju nadal znajduje się Patricia Kazadi, która

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz

  Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi. By ujawnić spisek superbohater łączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson). Kiedy już wreszcie kryzys wydaje się być zażegnany, niespodziewanie pojawia się nowy, potężny wróg - Zimowy żołnierz...