• Informacje na temat:

  ziyi zhang aktorka

Artykuły na temat: ziyi zhang aktorka
 • Angelina najpiękniejsza

  Aktorka Angelina Jolie rozgromiła kandydatki do miana najpiękniejszej. Wyniki internetowej ankiety, zleconej przez magazyn "Vanity Fair", były bezsprzeczne. Zdaniem 58% internautów, to Jolie charakteryzuje się zniewalającą urodą.

 • Zhang Ziyi szlifuje angielski

  Pochodząca z Chin aktorka Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) jest tak zdeterminowana, aby na stałe trafić do hollywoodzkiej fabryki snów, że zapisała się na intensywny kurs angielskiego.

 • Chińska aktorka Zhang Ziyi, bohaterka filmów "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , "Hero" i "Dom latających sztyletów" , będzie gwiazdą obrazu "My Wife is a Gangster 3". Projekt sfinansują studia chińskie i południowokoreańskie.

 • Ziyi Zhang wręczy Oscary

  Ziyi Zhang ( "Hero" ) jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Chińska jest bohaterką filmu "Dom latających sztyletów" , który w tym roku ma szansę na złotą statuetkę w kategorii "Najlepsze zdjęcia".

 • Ang Lee rozmawiał z Zhang Ziyi

  Laureat Oscara Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) przebywał w tym tygodniu w Tajpei w związku z castingiem do swego najnowszego szpiegowskiego filmu "Lust, Caution''. NIeoficjalnie wiadomo, że spotkał się z chińską gwiazdą Zhang Ziyi ( "Wyznania gejszy" ).

 • Która aktorka otrzyma Oscara?

  Do ceremonii wręczenia Oscarów coraz bliżej. Niedawno poznaliśmy nominacje do nagrody Złotych Globów, dlatego już teraz można pokusić się o pewne prognozy dotyczące nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wiadomo przecież, że gust członków Akademii podporządkowany jest znacznie mniej subiektywnym kategoriom. Dziś przypatrzmy się potencjalnym kandydaturom w kategorii najlepsza aktorka

 • Użyczyła ciała, chce nazwiska w napisach

  Aktorka, która była dublerką Zhang Ziyi ( "Wyznania gejszy" , "Dom latających sztyletów" ) w scenach erotycznych jej najnowszego filmu "Banquet", domaga się umieszczenia swojego nazwiska w napisach końcowych.

 • Przyczajona i ukryta gejsza

  Chińska aktorka Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , "Hero" ) zagra główną rolę w filmie "Memoirs of a Geisha", będącym adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Arthura Goldena, wydanej w Polsce pod tytułem "Wyznania gejszy". Na fotelu reżysera opowieści zasiada Rob Marshall ( "Chicago" ), a nad produkcją długo oczekiwanego projektu czuwa Steven Spielberg ( "Złap mnie, jeśli

 • Najpiękniejsza w całych Chinach

  Zhang Ziyi, znana m.in. z filmu Anga Lee "Przyczajony tygrys, ukryty smok", została uznana przez czołową pekińską gazetę za najpiękniejszą osobę 2008 roku w Chinach.

 • Osobista sprawa Gong Li

  Krytykowana w Chinach za przyjęcie singapurskiego obywatelstwa aktorka Gong Li uważa, że nie musi się usprawiedliwiać. Mówi, że to sprawa osobista - informują chińskie media.

Wideo na temat: ziyi zhang aktorka
 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...

 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...

 • Dotyk grzechu

  Dotyk grzechu to inspirowany tradycyjną pekińską operą (głównieWild Boar Forest, sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia),tradycyjnym chińskim malarstwem oraz artystycznymi filmami o sztukach walki Kinga Hu filmowy portret współczesnej hińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie w trudne do wyobrażenia piekło, pełne gwałtu, egoizmu i niesprawiedliwości. Reżyser stawia tu retoryczne pytanie o korzenie zła, jakie tkwią we współczesnym chińskim...