• Informacje na temat:

  ziyi zhang zdjęcia

Artykuły na temat: ziyi zhang zdjęcia
 • Chińska aktorka Zhang Ziyi, bohaterka filmów "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , "Hero" i "Dom latających sztyletów" , będzie gwiazdą obrazu "My Wife is a Gangster 3". Projekt sfinansują studia chińskie i południowokoreańskie.

 • Ziyi Zhang wręczy Oscary

  Ziyi Zhang ( "Hero" ) jest kolejną gwiazdą poproszoną o występ podczas 77. gali rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej - ogłosił Gil Cates, producent oscarowej ceremonii. Chińska jest bohaterką filmu "Dom latających sztyletów" , który w tym roku ma szansę na złotą statuetkę w kategorii "Najlepsze zdjęcia".

 • Ang Lee rozmawiał z Zhang Ziyi

  Laureat Oscara Ang Lee ( "Tajemnica Brokeback Mountain" , "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) przebywał w tym tygodniu w Tajpei w związku z castingiem do swego najnowszego szpiegowskiego filmu "Lust, Caution''. NIeoficjalnie wiadomo, że spotkał się z chińską gwiazdą Zhang Ziyi ( "Wyznania gejszy" ).

 • Nowy film twórców "Hero"

  Chiński reżyser Yimou Zhang ( "Hero" ) realizuje kolejne wielkie widowisko z efektownymi scenami walk. Obraz nosi tytuł "Shi Mian Maifu" ("Ambushed From All Sides"), a grają w nim popularne azjatyckie gwiazdy: Andy Lau ("Czas ucieka", "Infernal Affairs") z Hongkongu, Tajwańczyk Takeshi Kaneshiro ("Chungking Express", "The Returner") oraz urodzona w Pekinie Ziyi Zhang ( "Przyczajony tygrys, ukryty

 • Gejsza ma towarzystwo

  Jak już informowaliśmy, Zhang Ziyi ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) zagra główną rolę w filmie "Memoirs of a Geisha" będącym adaptacją powieści "Wyznania gejszy" autorstwa Arthura Goldena. Aktorce na planie partnerować będzie między innymi Ken Watanabe, nominowany w tym roku do Oscara za rolę w filmie "Ostatni samuraj" .

 • Kobiece "Godziny szczytu"

  Jak już informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, 11 grudnia rozpoczęły się w Los Angeles zdjęcia do sequela filmu "Godziny szczytu". W rolach głównych zagrają ponownie Jackie Chan i Chris Tucker. Tym razem bohaterom towarzyszyć będą jednak dwie piękne kobiety. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do obsady dołączyła bowiem Ziyi Zhang ("Crouching Tiger, Hidden Dragon"), która zagra główną rolę kobiecą. Na

 • Kolejne "Godziny szczytu"

  Trwają prace nad sequelem przeboju z roku 1998 - pełnej akcji komedii "Godziny szczytu", z Jackie Chanem i Chrisem Tuckerem w rolach głównych. W "Rush Hours 2" zobaczymy ich ponownie. Za kamerą stanął reżyser części pierwszej - Brett Ratner. Zdjęcia rozpoczęły się 11 grudnia w Los Angeles, za kilka tygodni ekipa przeniesie się na plan zdjęciowy do Hongkongu.

 • Powstanie prequel "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka"

  Dobra wiadomość dla wszystkich fanów filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok" nadeszła z Hollywood. Ang Lee potwierdził, że rozpoczął przygotowania do realizacji obrazu, opowiadającego o wydarzeniach poprzedzających te, opowiedziane w oryginale. Zdjęcia do prequela ruszą w maju 2003 roku.

 • Jessica Alba najbardziej seksowna

  Jessica Alba (24 l., "Sin City - Miasto Grzechu" ) zwyciężyła w plebiscycie magazynu '"Playboy" na najbardziej seksowną gwiazdę roku. Młoda aktorka pokonała m.in. Pamelę Anderson, Halle Berry i Carmen Elektrę. Alba znajdzie się na okładce marcowego numeru "Playboy'a".

 • Film Wong Kar Waia otworzy Berlinale

  "The Grandmaster", najnowszy film Wong Kar Waia, otworzy przyszłoroczną 63. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Wideo na temat: ziyi zhang zdjęcia
 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...

 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...

 • Dotyk grzechu

  Dotyk grzechu to inspirowany tradycyjną pekińską operą (głównieWild Boar Forest, sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia),tradycyjnym chińskim malarstwem oraz artystycznymi filmami o sztukach walki Kinga Hu filmowy portret współczesnej hińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie w trudne do wyobrażenia piekło, pełne gwałtu, egoizmu i niesprawiedliwości. Reżyser stawia tu retoryczne pytanie o korzenie zła, jakie tkwią we współczesnym chińskim...