• Informacje na temat:

  zła mama

Artykuły na temat: zła mama
 • Anna Przybysz, mama Natalii, skomentowała aborcję córki! Jest zła?

  Po tym, jak Natalia Przybysz (33 l.) przyznała się publicznie do aborcji, w mediach rozpętała się burza. Całą sprawę postanowiła skomentować mama piosenkarki, Anna Przybysz.

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • Małgorzata Foremniak nie była idealną mamą! Teraz jej córka przerwała milczenie!

  ...w Norwegii. Pozwalała jej jednak dokonywać własnych wyborów. Zależało jej jedynie, by nie zaniedbała edukacji. Ola przyznaje, że gdyby nie mama, zrezygnowałaby ze stażu w szpitalu. "Czasami wracałam do domu(...) strasznie zła, ale nie potrafiłam tego nazwać ani wypowiedzieć. Wreszcie rodzice podjęli trudną decyzję o rozstaniu". *** Czytaj więcej na kolejnej stronie:  Nie było ono polubowne, w samym...

 • Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska: Nie jestem taka zła

  Grana przez nią Zosia w "Pierwszej miłości" jest sfrustrowana, dlatego nie pozwala innym na szczęście. Nie można jej jednak odmówić umiejętności intrygowania... Ale Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska jest zupełnym przeciwieństwem swojej bohaterki!

 • Magda Gessler stosuje dietę wegetariańską. "Kiedy zjem kawałek mięsa, natychmiast mam wysypkę"

  Tysiące przejechanych kilometrów, pośpiech, zła dieta, brak odpoczynku... Wszystko to odbija się na zdrowiu restauratorki, Magdy Gessler (65 l.). Jej syn powiedział „dość”.

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • ...mama rozpoczęła intensywne leczenie. Przeszła operację, podczas której wycięto chore tkanki, a następnie chemioterapię. Nadal pozostaje pod opieką lekarzy. Gdy Pamela przebywa w szpitalu, jej dziećmi(...) się, że Pamela ma guza mózgu. To był szok. Dopiero co wyszła za mąż, urodziła synka Tomka (2,5 l.) i znów była przy nadziei. Podczas standardowych badań dla przyszłych mam, lekarze wykryli niepokojącą...

 • "Uprowadzona 3": Bryan Mills ścigany

  Mam wiele rzeczy na sumieniu. Jestem gotów ponieść za nie odpowiedzialność, by chronić rodzinę - mówi bohater "Uprowadzonej 3". Kogo teraz zapragnie pomścić samotny wilk Bryan Mills?

 • Ilona Felicjańska: Nie jestem złą matką

  Ilona Felicjańska (44 l.), która szykuje się do ślubu, nie porzuca nadziei, że zajdzie w ciążę. Zdaje się jednak na naturę, in vitro wyklucza.

 • Marieta Żukowska w "Barwach szczęścia": Nie ma negatywnych postaci

  Jest laureatką kilkunastu nagród teatralnych i, co z dumą podkreśla, mamą 2,5-letniej Poli. Teraz Marieta Żukowska dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Jej bohaterka wróci do Polski, by wyłudzić mieszkanie od swojego taty.

Zdjęcia na temat: zła mama
Wideo na temat: zła mama
 • Leszek Stanek potwierdza: Pożarliśmy się z Renatą

  Leszek Stanek w rozmowie z Robertem Patoletą zdradził, że rzeczywiście "pożarł się" z Renatą Kaczoruk w programie "Azja Express". Tancerz podkreśla jednak, że szybko zapomina o negatywnych emocjach. - Były momenty, kiesy siadała nam energia i psycha. Pożarliśmy się, to fakt. Ale ja mam pamięć krótkotrwałą bardzo złą. Długotrwała jest jeszcze gorsza, więc zapominam o takich sytuacjach - powiedział. 35-latek wyznał także, że cieszy się, iż posiada tzw. antyfanów. (WideoPortal/x-news)

 • "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  Kinga i Piotrek Przeciekający dach, popsuty laptop i animator, który w ostatniej chwili odwoła obecność na zorganizowanej przez Kingę (Katarzyna Cichopek) imprezie dla przedszkolaków. - Mam złą passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł nadzorować pracy dekarzy. - Wszystko zwalił na mnie - pożali się Kinga matce, gdy dowie się, że robotnicy...

Dyskusje na temat: zła mama