• Informacje na temat:

  zła mieszanka

Artykuły na temat: zła mieszanka
 • "M jak miłość": Kłamstwo, kradzież i... zdrada?

  ...zadzwoni do Budzyńskiego, proponując wieczorne spotkanie w barze. I w finale... spędzi z Andrzejem całą noc! Gniew, żal i namiętność - to mieszanka wybuchowa! Czy Magda w końcu zdradzi męża i wda...

 • "Speculum to po łacinie zwierciadło - każdy widzi w nim co chce" (wywiad ze Speculum)

  Speculum to swoista supergrupa, w której połączyli siły muzycy zespołów Bracia Figo Fagot, El Dupa i Cremaster. Pod koniec października ukazała się ich debiutancka płyta "Brak CD".

 • Serialowy przewodnik

  Co wydarzy się w serialach w nadchodzącym tygodniu? Sprawdź!

 • "Mieszanka stylistyczna"

  Gdański zespół Mess Age rozpoczął działalność niewiele ponad pięć lat temu, w marcu 1998 roku. Na początku partie wokalne wykonywali Joanna Paszke i Rafał Kawalerowski. Dwa lata później Joanna opuściła szeregi Mess Age i Rafał (Raaf) został samodzielnym wokalistą. Mess Age dość regularnie wydawał demówki, a jedną z nich - "Reborn" - nagrał w studiu RED należącym do Piotra Łukaszewskiego, byłego muzyka grup IRA i Karmacoma. Jak się okazało nie była to ostatnia współpraca Mess Age z tym...

 • Nowy projekt twórców "Piotrusia i wilka"

  Studio Se-ma-for po sukcesie oscarowego "Piotrusia i wilka" przymierza się do kolejnej dużej produkcji. "Projekt Chopin" będzie ciekawą mieszanką animacji, zdjęć aktorskich, etiud i dokumentu.

 • "Psy" : Bezpańskie psy nie gryzą

  Ponowna premiera "Psów" Władysława Pasikowskiego przynosi mieszankę radości i konfuzji. Zrekonstruowane cyfrowo dzieło z 1992 roku, chociaż pełne wad i wyraźnie postarzałe, wciąż jest jednym z najbardziej wyrazistych filmów, jakie wydała współczesna polska kinematografia.

 • Na co do kina?

  Monstrualnych Transformersów, obok legendarnej Coco Chanel można już od dzisiaj oglądać w polskich kinach. Na ekranach debiutują również opowieść o wynalazcy, który walczy o odszkodowanie z największymi koncernami samochodowymi oraz komedia o kręceniu porno. Zapowiada się prawdziwa filmowa mieszanka wybuchowa.

 • "Królewna Śnieżka i Łowca": Śnieżkowo-popowy miks

  Zła królowa żywi się młodością pięknych dziewcząt, a królestwo doprowadza na skraj przepaści. Uratować je może jedynie prawowita następczyni tronu, czyli Śnieżka z pomocą księcia, łowcy, karłów i dzielnych poddanych. Wersja popularnej bajki z wojowniczą Kristen Stewart w roli głównej.

 • "Hannah Arendt": Hannah i Adolf

  Na początku lat 60. odbył się w Jerozolimie proces nazistowskiego zbrodniarza Adolfa Eichmanna. Na miejsce przyjechała słynna filozofka Hannah Arendt, aby napisać dla "The New Yorker" cykl reportaży. Powstała z nich potem książka "Eichmann w Jerozolimie. Rzecz o banalności zła" - w filmie Margarethe von Trotty śledzimy właśnie kulisy publikacji tej klasycznej i kontrowersyjnej pozycji.

 • Mierzyć się z własną legendą

  Izrael "Dża ludzie", Lemon Records

Wideo na temat: zła mieszanka
 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

 • Martwe zło

  Remake horroru z 1981 roku. Grupa znajomych wybiera się na weekend do opuszczonej, stojącej na uboczu chatki. Chcą miło spędzić czas, lecz nie wiedzą co ich czeka. Odnajdują tajemną księgę i dla zabawy odczytują znajdującą się w niej inwokację.

Dyskusje na temat: zła mieszanka