• Informacje na temat:

  złe świąteczne

Artykuły na temat: złe świąteczne
 • "Na dobre i na złe": Rodzinne święta gwiazd

  Katarzyna Dąbrowska Serialowa Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe" sama uważa siebie za tradycjonalistkę, a już na pewno pod względem spędzania świąt. - Boże Narodzenie od zawsze kojarzy mi się(...) wszystkie potrawy spożywane w dwa kolejne świąteczne dni. - Choć nigdy nie przepadałam za gotowaniem, starałam się, aby każdy był zadowolony i najedzony - opowiada z uśmiechem gwiazda sagi rodu...

 • Recenzja Susan Boyle "Hope": Natychmiastowa muzyczna amnezja

  Nowa płyta Susan Boyle (oczywiście z coverami), choć świąteczna nie jest, zapowiada okres, kiedy wszyscy ścigać się będą na piosenki świąteczne. Sezon agresywnego (paradoks?) muzaka.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek lubi święta?

  Pytana o świąteczne zamieszanie odpowiada: "Wszystko ma swoje plusy i minusy". Co serialowa Kinga najbardziej ceni i lubi w świętach Bożego Narodzenia?

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • "Przyjaciółki": Co Anita Sokołowska wkłada do wielkanocnego koszyczka?

  Anita Sokołowska, czyli Lena Starska z „Na dobre i na złe” i Zuza Markiewicz z „Przyjaciółek”, zawsze z wielką niecierpliwością czeka na Wielkanoc - święta, które uwielbia i z którymi wiążą się jej najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Aktorka zapowiada, że jej koszyczek ze święconką będzie w tym roku... największy w całym kościele!

 • Święta "na dobre i na złe"

  W serial u "Na dobre i na złe" możemy oglądać w szpitalnych fartuchach jedne z najładniejszych polskich aktorek. Joanna Liszowska, czyli kusząca radio log Dorota, serialowa doktor Starska - Anita Sokołowska i Olga Bończyk, która wciela się w postać doktor Edyty, opowiedziały, jak spędziły święta.

 • "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula szykują się na wspólny lany poniedziałek

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z „Przyjaciółek”, po raz pierwszy świętować będzie Wielkanoc jako mężatka. Chce jednak dochować tradycji i razem z mężem – Kamilem Kulą, czyli Szczepanem Lipskim z „Na dobre i na złe” - spędzi święta w rodzinnym Przechlewie na Kaszubach.

 • Katarzyna Bujakiewicz i V-Unit z parodią "Last Christmas" (teledysk)

  "Szejkowie internetu" z grupy V-Unit znów namieszali. Po parodii "My Słowianie" Donatana i Cleo przygotowali swoją wersję świątecznego przeboju "Last Christmas" grupy Wham!

 • Tak Małgorzata Kożuchowska wsparła Tomasza Karolaka!

  Wielkanocny Tomasz poczuł silne bóle. Początkowo podejrzewał świąteczne przejedzenie, jednak kiedy sytuacja się nie poprawiała, Małgosia namówiła go, żeby dłużej nie zwlekał z wizytą u lekarza. Aktor trafił...

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

Wideo na temat: złe świąteczne
 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Zbaw nas ode złego

  Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku. Główny bohater, funkcjonariusz policji (Eric Bana), łączy siły z wydalonym z kościoła księdzem (Edgar Ramirez) i po zmroku bada przypadki opętań oraz innych zjawisk paranormalnych.