• Informacje na temat:

  złe wcielenie

Artykuły na temat: złe wcielenie
 • "Na dobre i na złe": Nowe wcielenie Barta

  Czy Julce spodoba się nowy image Artura?

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • "Na dobre i na złe": Nowe wcielenie Barta

  Profesor Bart zmieni image i ze zawsze starannie ogolonego eleganckiego mężczyzny zmieni się w rasowego hipstera.

 • Redbad Klynstra w holenderskim serialu

  Redbad Klynstra, w Polsce znany widzom przede wszystkim z roli doktora Ruuda Van Der Graafa w serialu "Na dobre i na złe", miał niedawno okazję wcielić się w zupełnie inną postać. W holenderskim serialu "Smeris" aktor gra gangstera psychopatę.

 • "Na dobre i na złe": Konsekwentna strategia

  Najpierw opracuje strategię restrukturyzacji, ale jej wcielenie w życie będzie zależało od bardzo wielu czynników. - Mam plan, dobry plan, ale żeby ten plan się udał, wszyscy, bez wyjątku, wszyscy wierzyciele muszą się ze mną porozumieć - wyzna Rzepeckiemu. Po aresztowaniu Lipskiego przeszkody zostaną pokonane, a szpital ostatecznie uratowany. Ruud postawi na rozwój i rewolucyjne zmiany...

 • Emily Blunt: Zabójcza twardzielka

  Monstrualny kostium, jaki Emily Blunt nosiła na planie filmu "Na skraju jutra", ważył około 40 kilogramów, jednak aktorkę mogliśmy zobaczyć także w produkcji Douga Limana bez ciężkich "egzoszkieletów". Z okazji premiery DVD i Blu-ray "Na skraju jutra" gwiazda opowiedziała m.in. o współpracy z Tomem Cruise'em oraz o wyzwaniu, jakim było wcielenie się w postać zabójczej twardzielki.

 • "Na dobre i na złe": Córka Cezarego Pazury w Leśnej Górze!

  Anastazja Pazura, najstarsza córka Cezarego Pazury, niebawem wystąpi gościnnie w "Na dobre i na złe". Graną przez nią Dagmarę widzowie poznają w 667. odcinku (emisja w środę 22 marca w TVP2).

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" już w kinach

  Trzecia część trylogii w reżyserii Petera Jacksona, zrealizowanej na podstawie "Hobbita" J.R.R. Tolkiena, o podtytule "Bitwa Pięciu Armii", w polskich kinach pojawi się już w pierwszy dzień świąt.

 • ​"Na dobre i na złe": Agnieszka Kaczorowska wraca do roli tancerki go-go

  Sara - seksowna tancerka erotyczna, w którą przed dwoma laty wcieliła się w "Na dobre i na złe" Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu" - wkrótce znów pojawi się w Leśnej Górze.

 • "Polskie gówno" : Burdel na kółkach

  "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego jest późną odpowiedzią na "Oto Spinal Tap" Roba Reinera: hołdem dla muzyki rockowej i satyrą na szołbiznes.

Zdjęcia na temat: złe wcielenie
Wideo na temat: złe wcielenie
 • "Lost: Zagubieni": Nowe, złe wcielenie Locke'a

  "Człowiek w czerni" wyglądający teraz jak John Locke daje popalić poplecznikom Jacoba. Scena z odcinka "LA X".

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • "Damien"

  "Damien". Serial zrealizowany na podstawie filmu "Omen". Jego fabuła koncentruje się wokół losów dorosłego Damiena Thorne'a. Thorne jak dotąd uniknął złych szatańskich mocy i wiódł spokojne życie. Teraz jednak musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i faktem, że jest wcieleniem Antychrysta. W roli głównej Bradley James (Artur z brytyjskiego serialu "Merlin").

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: złe wcielenie