• Informacje na temat:

  złote globy 2011

Artykuły na temat: złote globy 2011
 • Pięć nowych seriali!

  Wiosną na antenie Canal+ pojawi się pięć nowych seriali: "Kamuflaż", finałowa seria "Przez 24 godziny", nagrodzony m.in. Złotym Globem w 2011 roku miniserial "Carlos", 5. sezon "Rockefeller Plaza 30" oraz 2. sezon anime "Sengoku Basara".

 • Dostali Złote Globy, zdobędą Oscary?

  Świat filmowy czeka na niedzielną galę Oscarów, ale w tym roku rozdano już Złote Globy i nagrody BAFTA. Natomiast, dzień przed Oscarami wręczone będą także Złote Maliny - "wyróżnienia" za nieudane filmy i kreacje aktorskie.

 • Kto zdobędzie Globa?!

  Stiles, Chris Noth i David Strathairn. Złote Globy wręczone zostaną 16 stycznia 2011 roku. Gospodarzem uroczystości będzie po raz kolejny Ricky Gervais. Oto pełna lista nominacji: Najlepszy(...) telewizyjnych nominacje otrzymali między innymi: Julianna Margulies (zeszłoroczna laureatka), Michael C. Hall (zeszłoroczny laureat), Hugh Laurie (szósta nominacja pod rząd - dwa Złote Globy na koncie...

 • Złote Globy: Jest faworyt!

  "Jak zostać królem" Toma Hoopera z główną rolą Colina Firtha otrzymał najwięcej nominacji do Złotych Globów. Brytyjski dramat ma szanse na 7 statuetek.

 • Nie lubi siebie na ekranie

  ...polu aktorskim i która ma na koncie dwa Oscary, trzy Złote Globy, trzy Emmy Awards i jedną statuetkę Tony... Brytyjski serial kostiumowy "Downton Abbey" opowiada o życiu mieszkańców zamku(...) społeczeństwie angielskim. W 2011 serial został wpisany do Księgi Guinnessa z powodu rekordu, jakim była "najlepsza ocena krytyki za rok 2011". W Polsce serial "Downton Abbey" emituje TVN Style.

 • Złote Globy: Jaki serial faworytem?

  We wtorek, 14 grudnia, o 14:00 (czasu polskiego) Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do Złotych Globów. Wśród seriali najwięcej - bo aż pięć - szans na statuetkę ma "Glee".

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...i wyrazistość, doceniane zarówno przez widzów, jak i krytyków. W 1997 roku za drugoplanową rolę psychoterapeuty w dramacie "Buntownik z wyboru" otrzymał Oscara. Zdobył cztery Złote Globy, m.in(...) oraz Złotego Globu. Swoją popularność artysta ugruntował dwa lata później rolą w przebojowej komedii Roberta Zemeckisa "Kto wrobił królika Rogera". Obsadzany przeważnie w rolach silnych...

 • "Artysta" w polskich kinach

  Aż dziesięć nominacji do Oscara, trzy Złote Globy, dwanaście nominacji do BAFTA. Niemy belgijsko-francuski romantyczny komediodramat "Artysta" wchodzi do polskich kin już 10 lutego.

 • Powstaje polska wersja "In Treatment"!

  .... Serial otrzymała liczne nominacje oraz nagrody, w tym Złote Globy i Nagrody Emmy. Główną postacią serialu jest psychoterapeuta, który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Jest(...) Belę, Łukasza Simlata, Marcina Dorocińskiego, Ilonę Ostrowską, Annę Radwan i Aleksandrę Kusio. Autorem zdjęć jest Michał Englert. Premiera "Bez tajemnic" została zaplanowana na jesień 2011 roku.

 • Hugh Laurie: Drugi koncert w Poznaniu

  W związku z wyprzedaniem pierwszego koncertu Hugh Lauriego w Poznaniu (27 lipca, Aula UAM) muzyk zdecydował się wystąpić w stolicy Wielkopolski dwukrotnie! Drugi koncert odbędzie się 28 lipca, również w Auli UAM.

Wideo na temat: złote globy 2011
 • Nine - Dziewięć

  "Kochaj po włosku. Żyj, jakby dzisiejszy dzień miał być ostatnim" Dziewięć Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami Chicago (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w gorącym musicalu Dziewięć. Dziewięć to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych,...

 • Wielkie piękno

  Jep Gamberdella (Toni Servillo) - przystojny, czarujący mężczyzna, pomimo pierwszych oznak starzenia - w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie - jako znany dziennikarz i nałogowy uwodziciel - jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" - jak brzmiał tytuł jego...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.