• Informacje na temat:

  złote kwiaty

Artykuły na temat: złote kwiaty
 • Złote serce

  ...odc. 81 Henrique liczy, że Catarina szybko wyjedzie do Stanów na studia. Jest wściekły, kiedy dziewczyna pojawia się w jego gabinecie mówiąc, że wybiera się na ślub siostry. Luis staje się romantyczny, przynosi Marii jej ulubione kwiaty i chce wszystkim ogłosić, że są razem. Jonas odchodzi z pracy u Duarte. Wyjeżdża do Mozambiku tworzyć tam akademię tańca. Teresa ukrywa przed nim ciążę. Catarina...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Rio 2016: Anita Włodarczyk zadedykowała złoty medal olimpijski. Wzruszające!

  Anita Włodarczyk (31 l.) została złotą medalistką igrzysk olimpijskich w Rio, a ponadto pobiła rekord świata w rzucie młotem. Po zawodach zdradziła, komu dedykuje to zwycięstwo. Padły wzruszające słowa!

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Andrzej Duda na wakacjach za 14 tysięcy złotych?!

  Polityk uznał, że to najlepszy czas, aby podładować akumulatory i złapać promienie słońca w towarzystwie swoich najbliższych. Dlatego wybrał się wraz z rodziną i przyjaciółmi do malowniczej Toskanii, gdzie może poczuć się naprawdę swobodnie! "Fakt" opublikował właśnie zdjęcia, na których polityk skacze do wody i podlewa kwiaty, pokazując przy tym swój imponujący tors! Razem z nim urokami pięknej...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Ewa Bem postawiła psom nagrobek za 5 tysięcy złotych!

  ...pomników na ludzkich cmentarzach. Za takie cacko trzeba zapłacić ok. 5 tysięcy złotych" - informuje "Super Express". Gwiazda ponoć co tydzień odwiedza pupili, przynosi świeże kwiaty i zapala znicze. Na...

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • Kamil Sipowicz chciał zostawić Korę!

  Kamil Sipowicz (61 l.), odbierając nagrodę honorową miesięcznika "Pani" - złote obrączki - wyznał, że jego małżeństwo każdego dnia poddawane jest ciężkiej próbie.

 • "Złote kwiaty" Zhanga Yimou

  Dwie międzynarodowe, lecz urodzone w Chinach gwiazdy: Gong Li ( "Wyznania gejszy" ) i Chow Yun-Fat ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) niebawem znów zawitają w Stanach Zjednoczonych. Sony Pictures wykupiło prawa do dystrybucji kręconego właśnie nowego filmu twórcy "Hero" i "Domu latających sztyletów" - Zhanga Yimou.

Wideo na temat: złote kwiaty
 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.