• Informacje na temat:

  złote myśli

Artykuły na temat: złote myśli
 • Złote serce

  ...odc. 116 Ines poważnie myśli o porzuceniu Carlosa i powrocie do Joao. W końcu wyznaje, dlaczego zrezygnowała ze ślubu i odeszła. Thomas ma pretensje do...

 • Recenzja Tinashe "Aquarius": Być kimś, być sobą

  Jeśli trzeba znaleźć złoty środek między czarną muzyką głównego nurtu, taką "na bogato", a dziwaczejącym indie r'n'b, to wystarczy posłać Tinashe.

 • Złote serce

  ...odc. 102 Duarte bardzo martwi się o syna i szuka go po całym mieście. Maria mówi Luisowi, że na kilka dni zaprosiła do domu Catarinę i Dioga. Henrique może stracić uprawnienia lekarskie z powodu fałszowania wyników badań. Patricia rozpacza z powodu Pedra. Myśli, że spotkało go coś złego. W końcu chłopak dzwoni do ojca i prosi, żeby po niego przyjechał. Serial obyczajowy,

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • Złote serce

  ...odc. 96 Laura wyznaje Joanie, że miała romans z jej zmarłym mężem, ale zapewnia, że Manuel nigdy nie chciał jej zostawić, bo bardzo ją kochał. Luis w końcu przekonuje Marię, żeby porozmawiała z córką. Ale rozmowa nie idzie po myśli Catariny i dziewczyna wychodzi od matki wściekła. William postanawia donieść szefom, co Henrique robił w klinice. Maria zostaje napadnięta w winnicy. Przerażona...

 • Recenzja Hades "Czasoprzestrzeń": Kosmos osiedla

  Jako raper jesteś tyle wart ile twój ostatni producent. Tam gdzie prosta forma i prosty przekaz potrafią Hadesa aż nadto ograniczyć, tam Emade rozwija skrzydła. "Czasoprzestrzeń" się broni.

 • Meghan Markle mówi wprost, co myśli! Co na to księżna Kate?!

  ...się z Meghan doświadczeniami z życia w "złotej klatce" i wzięła ją pod skrzydła. Niczym dobra siostra. Znawcy mowy ciała twierdzą, że ich relacja jest "bardzo słodka i zażyła" - Meghan naśladuje Kate(...) lubi mówić wprost, co myśli. Choć obie są bliskie poglądom umiarkowanych feministek, Kate się z tym kryje, a Meghan afiszuje (niedawno w Irlandii poparła liberalizację praw aborcyjnych). Obie damy są...

 • "Klub Jimmy'ego" Kena Loacha w kinach od 31 października

  Najnowszy i zarazem ostatni film w karierze wielkiego brytyjskiego reżysera, Kena Loacha wejdzie do polskich kin 31 października. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie jego zwiastun.

 • Elżbieta Romanowska: Córka na złoty medal!

  ..." – tłumaczy w "Dobrym Tygodniu" aktorka.  Już od jakiegoś czasu przymierzała się do tego, aby seniorzy, którzy są już na emeryturze, zamieszkali w stolicy. Myśli o nich z ogromną troską, a odległość...

 • "Jak dogonić szczęście" : Simon Pegg szuka recepty na szczęście

  Simon Pegg już wielokrotnie przynosił widzom chwile radości, a przynajmniej dobrej filmowej zabawy. Tym razem chce przed nami odkryć tajemnicę szczęścia.

Wideo na temat: złote myśli
 • Dawid Kwiatkowski: Na początku kariery trzeba się skurwić

  Kilka złotych myśli w wydaniu "polskiego Biebera"... (Agencja TVN/x-news)

 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • CSI Miami - Horatio Caine One-Liners

  "CSI Miami" - Słynne złote myśli Horatio Caine'a

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

Dyskusje na temat: złote myśli
 • Re: Złote serce

  wszyscy operatorzy poszli na urlopy i nowych seriali nie ma kto obsługiwać, a nasze stare to umieją i dlatego puszczają.Dyrekcja TVP1 myśli ,że wszyscy Polacy urlopują a "dziadki" mogą starocie oglądać. Prosimy o wznowienie wycofanych seriali!

 • Re: "Ranczo": Zawsze myśli o domu

  Gdyby ,,Klan", tak jak ,,Ranczo", zakończyli na 130 odcinku, to też byłby dobrym serialem. ,,Ranczo" powinno było skończyć się po 104 odcinku, gdy mieszkańcy zatrzymali Lucy w Wilkowyjach, Kozioł wraz PPU wszedł do sejmu, proboszcz awansował, a ławeczka wygłosiła swoje złote myśli wprost widzów. Teraz to nie jest już ,,Ranczo", tylko instrukcja ,,Jak zrobić karierę w polityce".

 • Re: "07 zgłoś się": Jerzy Rogalski wcale nie chciał go zagrać...

  Złote myśli porucznika Jaszczuka w serialu "07 Zgłoś się" BYŁY BEZCENNE!!! :)

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  Złote myśli pisowskiego gamonia.....miłośnika perukarza czy innego meleksa.......nie tylko ręce opadają.......

 • Re: ​"Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski jest wierny jednej kobiecie już od 30 lat!

  Najważniejsze w związku małżeńskim to dobry wybór partnera. Np blondyn i brunetka, czy brunet i blondynka. Bo np. blondyn i blondynka czy brunet i brunetka nie rokuje za dobrze i grozi rozwodem. Są małżeństwa dla pieniędzy a nie z miłości i wtedy rozwód nie ma znaczenia.

 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  tu udzielam i wstawiam moje " złote myśli " :)) Prawdopodobnie jeszcze się tu pokręcę, poczytam, może się pośmieję ,czasem wpisy są naprawdę dowcipne, a potem może słuchawki na uszy i relaks muzyczny ? Jest sobota, coś się wymyśli :))

 • Re: „Dwie połówki pomarańczy” to czarna kome...

  świetna sztuka. z serii lekka łatwa i przyjemna , wyśmienita gra Pani Ewy Złotowskiej zabawne teksty i złote myśli, warta polecenia.

 • Re: "M jak miłość": Stracili Grabinę!

  Zostałeś wgnieciony ripostami Konesera. Nie stać cie na odrobinę riposty. No bo i skąd miałbyś wziąć swoje złote myśli konusku podkarpacki. I co cwaniaczku skaryszewski, jak mądrzejszy ci odpowiada to szczena opadła, zatkało kakao i milczymy. AAAAAA a może właśnie leci powtórka twojego uwielbianego dzieła kinematografii krajowej co pastuszku wiosenny?

 • Re: "Ranczo": To już 10 lat!

  Też mam już dość polityki w realu, a tym bardziej w ,,Ranczu", gdzie scenarzyści (a od 7 serii jeden scenarzysta) dobitnie obnażyli mechanizmy jej funkcjonowania. Dla mnie ,,Ranczo" to był przede wszystkim czar dworku oraz ,,złote myśli" Stacha Japycza i jego kolegów od Mamrota. Teraz, gdy dworek w ruinie, trochę się obawiam, że ,,mojego Rancza" już nie ma.