• Informacje na temat:

  złote szpilki

Artykuły na temat: złote szpilki
 • "Szpilki na Giewoncie": Magdalena Schejbal musi zapłacić za swoje słowa...

  Przeprosiny w prasie na własny koszt, wpłata 10 tysięcy złotych na konto Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, uiszczenie kosztów sądowych w wysokości 3900 złotych - to cena, jaką Magdalena Schejbal, czyli Jagna Edelwajs z "Blondynki", musi zapłacić za słowa, które 2 lata temu wypowiedziała w jednym z wywiadów!

 • Aneta Zając marzy, by zatańczyć w musicalu

  Aneta Zając wciąż nie może otrząsnąć się z emocji, jakie dostarczył jej udział w 1. edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka bardzo chciałaby teraz zatańczyć w musicalu.

 • Wygrała milion złotych w "Milionerach"! Pochwaliła się, na co poszły pieniądze!

  Katarzyna Kant-Wysocka wygrała główną nagrodę w "Milionerach". Właśnie pochwaliła się, co zrobiła z tak wielką sumą pieniędzy...

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Magda Schejbal o swoim bezrobociu: Jestem wdzięczna losowi!

  Magda Schejbal (35 l.) oskarżyła publicznie ekipę serialu "Szpilki na Giewoncie" o mobbing. Jak dziś wspomina tamten czas?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Zadowolona Dorota R. na rozprawie w sądzie

  Dorota R. (33 l.) pojawiła się w sądzie na rozprawie związanej prawdopodobnie z byłym partnerem Emilem Haidarem. Skandalistka postawiła na błękitno-żółtą stylizację i swoje ulubione szpilki z czerwoną podeszwą. 33-latka oskarżona jest o wpływanie groźbą na świadka, za co grozi do 5 lat więzienia. Obecnie, po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy złotych, przebywa na wolności. Z jej Instragrama...

 • Kocha Beyonce i tańczy... w szpilkach

  Ruszyła kolejna odsłona tanecznego show Polsatu "Tylko taniec" a wraz z nią pojawiają się kolejni oryginałowie. Czy gwiazdą internetu zostanie Erwin Stefaniuk?

 • Historia kamienicy przy ulicy Złotej

  Losy mieszkańców kamienicy przy ul. Złotej 25 w założeniu telewizyjnych decydentów miały zilustrować opowieść o osiągnięciach PRL-u. Lecz dzięki talentowi i sprytowi twórców serialu, którzy wręcz(...) swojej roli. Na pogrzeb Popiołka przyszli wszyscy mieszkańcy z kamienicy przy ul. Złotej. Ale nie tylko. Wśród żałobników można dostrzec scenarzystów Stanisława Janickiego i Andrzeja Mularczyka - to...

 • Magda Schejbal w sądzie?

  Magdalena Schejbal oskarża producenta serialu "Szpilki na Giewoncie" o mobbing. Ten z kolei twierdzi, że aktorka kłamie i zapowiada skierowanie sprawy do sądu.

Zdjęcia na temat: złote szpilki
Wideo na temat: złote szpilki
Dyskusje na temat: złote szpilki
 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Ta kobieta to jego żona, jakby inaczej? Serial strasznie mi się podobał!!! na początku, ale zawiodłam się kiedy nie wyeliminowali tego popapranego grzesia i zaczęli zbyt mocno mącić. Dobry serial nie musi być nudnym i ciągnącym się jak flaki w oleju tasiemcem. Mogli zakończyć na jednym sezonie, ale kto ukręci łeb kurze znoszącej złote jajka?