• Informacje na temat:

  złote węże

Artykuły na temat: złote węże
 • Michał Żebrowski najgorszym aktorem roku!?

  Właśnie ogłoszono nominacje do nagród "Węże 2014", określanych mianem polskich Złotych Malin. Niekwestionowanym "faworytem" został w tym roku Michał Żebrowski (41 l.)!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Frycz żałuje udziału w „Wyjeździe integracyjnym”

  Jan Frycz (58 l.) za rolę w komedii "Wyjazd integracyjny" otrzymał Złotego Węża ("występ poniżej godności", "najgorszy film roku"). Dziś nie ukrywa, że była to pomyłka i zrobił to wyłącznie dla kasy...

 • Wokalista Johan Hegg w filmie "Saga Wikingów"

  Skandynawscy "metalowcy" podbijają świat... filmu! Po norweskim zespole Wardruna, mającym wkład w powstanie serialu "Wikingowie", przyszedł czas na szwedzki Amon Amarth. Johan Hegg, wokalista uwielbianej przez miliony miłośników ciężkiego grania grupy, dołączył do obsady "Sagi Wikingów". Epicka opowieść o czasach, gdy nieustraszeni wojownicy w drakkarach siali postrach w Europie trafi na ekrany 1 maja.

 • Maja Frykowska jak Barbara Kurdej-Szatan? Zaskakujący wpis Frytki!

  Maja Frykowska, niegdyś znana bardziej jako "Frytka" z "Big Brothera", co jakiś czas przypomina o swoim istnieniu. Ostatnio celebrytka zagrała w mocno krytykowanym filmie "Ostatni klaps". "Dzieło" Gerwazego Reguły do tego stopnia nie spodobało się publiczności, że zdobyło aż 6 nagród w plebiscycie Węże (odpowiednik amerykańskich Złotych Malin - przyp. red.). Rola Agnieszki Frykowskiej musiała...

 • "Tylko świnie na polskim filmie w kinie"?

  Ten "czarny PR" może spowodować, że jeszcze więcej widowni odwróci się od polskiego kina - tak nagrody Węże, czyli "polskie Złote Maliny" dla najgorszych filmów skomentował Sławomir Idziak, autor zdjęć do wyróżnionej pięcioma Wężami "1920 Bitwy Warszawskiej".

 • Grażyna Szapołowska stoi murem za corką!

  Na wzór hollywoodzkich Złotych Malin, w Polsce przyznawana jest niechlubna nagroda dla najgorszego filmu. Są to Węże. W tym roku aż cztery statuetki powędrowały do córki Grażyny Szapołowskiej (62(...) Stępniewski (66 l.), napisał scenariusz i wyłożył pieniądze na produkcję. Fala krytyki ruszyła zaraz po pierwszych pokazach. Czarę goryczy dopełniły Węże. - To zabolało Grażynę, choć jako aktorka...

 • "Jasność sytuacji"

  Druga płyta zespołu Sistars zatytułowana "AEIOU" była jednym z najważniejszych wydawnictw krajowych w 2005 roku. Grupa promowała album na licznych koncertach - także zagranicznych - i dzięki temu stała się jednym z najpopularniejszych formacji w Polsce. Co - jak się okazuje - wcale nie przełożyło się na sprzedaż albumu. "AEIOU" w kilka miesięcy po premierze wciąż nie zyskał statusu Złotej płyty

 • Korwin-Piotrowska ostro o Żmudzie-Trzebiatowskiej!

  Właśnie po raz kolejny wręczono polskie odpowiedniki "Złotych Malin", czyli "Złote Węże", które przyznawane są najgorszym filmom i aktorom w danym roku. Tym razem "zwycięzcami" okazali się Borys Szyc za występ w filmie "Kac Wawa" oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska za "wspaniałą" rolę w filmie "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Z wyróżnienia dla gwiazdy z pewnością cieszy się Karolina Korwin...

 • Warszafski Deszcz celebruje

  Premiera nowej płyty legendarnej formacji Warszafski Deszcz "PraWFDepowiedziafszy" będzie miała miejsce już w czwartek (16 czerwca). Z tej okazji skład zaprasza na wydarzenia związane z pojawieniem się albumu na rynku.

Wideo na temat: złote węże
 • Szatan Złotego Węża trzyma pod telewizorem!

  Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że wszystkie swoje nagrody, w tym Złotego Węża za najgorszą rolę żeńską w komedii "Dzień dobry, kocham cię", trzyma na komodzie pod telewizorem. "Niedawno dostarczono mi tę nagrodę, jest obrzydliwa" – śmieje się Szatan.

 • Kot w butach 3D

  Znany z serii "Shrek" mistrz fechtunku Kot w Butach organizuje skok, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.