• Informacje na temat:

  zły pies

Artykuły na temat: zły pies
 • "Na Wspólnej": Zły wpływ Przemka?

  Basia dozna szoku, widząc swojego syna kompletnie pijanego!

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Mariusz Pudzianowski pogryziony przez przygarniętego psa!

  Mariusz Pudzianowski (39 l.) miał ostatnio spore problemy z psem, którego przygarnął ze schroniska. Strongman opublikował bowiem niepokojące fotki, na których widać, że owczarek niemiecki nieźle zranił sportowca.

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Zaspana Małgorzata Rozenek w wałkach na głowie! Potem nieźle się "wylaszczyła"!

  Małgorzata Rozenek (30 lat z hakiem) przez kilka lat funkcjonowała jako perfekcyjna miłośniczka sprzątania, co sprawiało, że ludzie odbierali ją jako osobę dość sztywną i niedostępną. Wszystko zmieniło się, gdy Gosia poznała Radka Majdana. Jej wizerunek stał się bardziej drapieżny i seksowny. Teraz z kolei TVN lansuje ją na elegancką damę. A jaka prywatnie jest Gosia? Rano wygląda jak większość kobiet w jej wieku. Z wałkami na głowie i w piżamie. Za to kilka godzin później potrafi olśnić...

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Eva Mendes kazała swojemu byłemu opiekować się psem obecnego chłopaka!

  ...jej asystentem. Hollywoodzka aktorka nie tylko miewa różne kaprysy, ale ma także niezły tupet! Jak donosi portal Radar Online, poprosiła swojego byłego, by podczas jej i Ryana Gosslinga(...) znajomy portalowi. Wtedy też mężczyzna zorientował się, że pies faceta jego byłej dziewczyny nazywa się również George! Miał nie lada twardy orzech do zgryzienia, bo bardzo zależało mu na pracy u Evy...

 • Recenzja Tokio Hotel "Kings of Suburbia": Autor płakał, jak recenzował

  Bill Kaulitz był już chyba wszystkim, oprócz pracownika zieleni miejskiej (wszystko przed nim). Na "Kings of Suburbia" próbuje być smutną królową dyskoteki.

 • "Viva" promuje Dorotę R. i Popka na okładce! Korwin Piotrowska: Moda na ludzi...

  ...z Korwin, która rzekomo miała prosić o darmową wejściówkę do kina na film "Pitbull: Ostatni pies", w którym gra także R.  "Do zobaczenia na premierze. Marcin Dorociński mowil ,ze prosiłas o zaproszenie...

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

Zdjęcia na temat: zły pies
Dyskusje na temat: zły pies