• Informacje na temat:

  zmarszczki mimiczne

Artykuły na temat: zmarszczki mimiczne
 • Gwiazdy bez makijażu

  ...świetnie, a niewielkie mimiczne zmarszczki tylko dodają jej uroku! Małgorzata Kożuchowska Pomimo 46 lat nadal wygląda kwitnąco i nie boi się pozować bez makijażu. Choć jest ambasadorką jednej...

 • ...i zmarszczki mimiczne" - czytamy w "Twoim Imperium". Tygodnik dowiedział się również, co ostatnio działo się z byłą dziewczyną Jarka Jakimowicza. "Jak udało nam się dowiedzieć, celebrytka właśnie wróciła...

 • Krzysztof Gojdź: Agata Duda czy Melania Trump? Która pierwsza dama zachwyca wyglądem?

  Melania Trump (47 l.) spotkała się z Agatą Dudą (45 l.) w Belwederze. Następnie panie udały się na warsztaty z dziećmi do Centrum Nauki Kopernik. Wizytę amerykańskiej pierwszej damy w mediach społecznościowych skomentował... Krzysztof Gojdź.

 • Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" boi się starości?

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker z upływającym czasem stara się walczyć metodami nieinwazyjnymi. 48-letnia gwiazda unika wizyt w gabinetach medycyny estetycznej, ale chętnie zagląda do drogerii, gdzie przebiera w kremach przeciwzmarszczkowych...

 • Nicole Kidman skończyła z botoksem

  Nicole Kidman przerwała pogoń za wieczną młodością. Gwiazda, której gładkie czoło bez śladu zmarszczek i naprężona na policzkach skóra nie były dziełem natury, zrezygnowała z botoksowych zastrzyków, by w końcu odzyskać mimikę twarzy.

 • Młodsi niż 20 lat temu

  Polskie gwiazdy przypominają już te z Hollywood. Mając 40 lat i więcej wyglądają lepiej niż wtedy, gdy mieli dwie dekady mniej. Czyżby wpadli w sidła kultu młodości?

 • Ibisz: Twarz pracuje na sukces

  Krzysztof Ibisz dużo ćwiczy, przestrzega diety i... konsekwentnie milczy na temat operacji plastycznych.

 • Kolejny detektyw w sutannie

  Do niedawna Magdalena Warzecha grywała w serialach niewielkie role. Teraz w emitowanych przez Jedynkę "Siostrach" wciela się w jedną z głównych bohaterek - Filipę.

 • Sarah Jessica Parker inwestuje w..

  Sarah Jessica Parker z upływającym czasem stara się walczyć metodami nieinwazyjnymi. 48-letnia amerykańska aktorka unika wizyt w gabinetach medycyny estetycznej, ale chętnie zagląda do... drogerii, gdzie przebiera w kremach przeciwzmarszczkowych.

 • Wiecznie młoda Demi Moore

  Specjaliści od Photoshopa po raz kolejny popisali się swoimi umiejętnościami. Demi Moore jeszcze nigdy nie wyglądała tak młodo. W najnowszej reklamie kosmetyków marki Helena Rubinstein bliżej jej do dwudziestolatki niż pięćdziesięciolatki.

Wideo na temat: zmarszczki mimiczne
 • "Singielka": Anna Oberc o operacjach plastycznych

  Aktorka popiera operacje plastyczne w przypadku osób mających poważne defekty urody. Sama nie zamierza się poddawać tego typu zabiegom, uważa bowiem, że nie ma takiej potrzeby. Gwiazda serialu „Singielka” stawia na domową pielęgnację, której podstawą jest demakijaż i odżywianie skóry olejkami. Anna Oberc przywiązuje dużą wagę do pielęgnacji urody. Podstawą dbałości o dobry wygląd jest dla niej oczyszczanie skóry – gwiazda nigdy nie zapomina o dokładnym zmyciu makijażu przed snem. Ma...

Dyskusje na temat: zmarszczki mimiczne