• Informacje na temat:

  zmęczona pracą

Artykuły na temat: zmęczona pracą
Zdjęcia na temat: zmęczona pracą
Wideo na temat: zmęczona pracą
 • Paulina Chruściel: rola w „Singielce” należy do moich ukochanych w karierze

  Aktorka jest zachwycona pracą przy serialu „Singielka”. Uwielbia swoją rolę, za którą otrzymała nominację do Telekamery 2016, chwali też atmosferę panującą na planie. Nie ukrywa, że bywa zmęczona, dlatego po zakończeniu zdjęć zamierza zrobić sobie co najmniej miesięczne wakacje. Paulina Chruściel zrezygnowała też z udziału w kampanii reklamowej jednego z banków.

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Joanna Krupa: W Polsce mnie do końca wykańczają. Do Stanów wracam nieżywa!

  Joanna Krupa po każdym pobycie w Polsce jest bardzo zmęczona, odpoczywa dopiero w Stanach, gdzie mieszka. – Jest ciągła praca. Nie idę na masaż czy do spa. Pracuję. Do Stanów przyjeżdżam nieżywa – wyznaje Krupa.

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

Dyskusje na temat: zmęczona pracą
 • Re: "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska musi czasem... przewietrzyć głowę

  Miej zachłanności na pieniądze i będzie więcej czasu na wypoczynek ,dla męża i syna ,kochająca matka rezygnuje z wielu rzeczy na rzecz dziecka ,więc niech sie lepiej nie wypowiada ze tak bardzo kocha syna a jednocześnie jest nim zmęczona bo musi wstać w nocy a jeszcze niedawno wypowiadała sie ze ma do pomocy nie zawodną mamę to czym jest tak zmęczona ? pracą ? nikt jej nie każe łapać wszystko co

 • Re: Kryzys u Latoszków

  Witek odzyskales wreszcie twarz...choc zachowales sie podczas choroby Leny jak prawdziwy facet... A teraz zachowuje się jak "prawdziwy facet" lecąc za byle spódniczką, bo żona zmęczona opieką nad dzieckiem i pracą nie czeka wypachniona w łóżku. Za to pijana Agata jest łatwym kąskiem. Raczej chluby mu to nie przynosi!