• Informacje na temat:

  zmiany klubu

Artykuły na temat: zmiany klubu
 • Rewolucyjne zmiany w "Hotelu 52"!

  .... Po pracy Sara i Tomasz udają się do nowo otwartego klubu Check-in, znajdującego się w pobliżu Hotelu 52. Tam spotykają Lucy (Lucyna Malec), Sebastiana, Roberta (Jakub Mazurek), Leszka (Jakub...

 • Zmiana w The Subways przed koncertem w Polsce. Perkusista choruje na zespół Aspergera

  W trakcie trwania europejskiej trasy The Subways doszło do zmiany perkusisty. W nowym składzie grupa w środę (18 lutego) zagra w Warszawie.

 • Wymowne słowa ojca Kamila Stocha. Szykują się duże zmiany?

  Są młodzi, piękni, odnoszą sukcesy. Zaczynają już myśleć o powiększeniu rodziny. Na wnuki czekają także dziadkowie.

 • "Party Girl" : Buntowniczka bez powodu?

  "Party Girl" - sensacja ubiegłorocznego festiwalu w Cannes - powstało praktycznie w gronie rodzinnym. Jeden z trójki reżyserskiej, Samuel Theis zaangażował do tego projektu swoją matkę i trójkę swojego rodzeństwa. Sam również wcielił się w jedną z postaci.

 • Duże zmiany w życiu aktora

  Dziennikarz, który zdobył sławę jako aktor. Amator, który podbił serca Polek. Teraz je z zimną krwią złamie, bo w końcu zdecydował się ustatkować.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • ..."PiS-owska" TVP w ramach "dobrej zmiany" pozbyła się swoich najlepszych dziennikarzy, zatrudniając na ich miejsce pracowników TV Trwam. Pracę w "Wiadomościach" stracił m.in. Piotr Kraśko i Justyna Dobrosz-Oracz. Dziennikarze jednak na brak zajęć nie narzekają. Ostatnio poprowadzili w Białymstoku inauguracyjne spotkanie Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Czyżby szykował się romans...

 • Kensington i UFly razem w Polsce

  Pod koniec stycznia trzy wspólne koncerty w Polsce da holenderska grupa Kensington oraz pochodzący z Poznania zespół UFly. W listopadzie ten sam zestaw koncertował w Holandii.

 • "Barwy szczęścia": Tomek wreszcie pozna prawdę o Marioli...

  W 1888. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w czwartek 30 sierpnia o godzinie 20.10) Tomek wyzna Marioli, że jego pracodawczyni bardzo poważnie myśli o sprzedaży swojego klubu... - Pomyśl(...) dobry moment. Właścicielka się miota, nie bardzo mają pomysł na zmiany, na pewno spuszczą z ceny - doda. Mariola zda sobie sprawę, że w końcu będzie musiała powiedzieć przystojnemu trenerowi, że...

 • Recenzja Dr Misio "Pogo": Hej dziewczyno, spójrz na misia

  Faceci po przejściach śpiewają smutne piosenki o miłości i śmierci. A trzeba im przyznać, że robią to całkiem przystępnie.

Wideo na temat: zmiany klubu
 • Zamieszanie w "DDTVN". Zapytali Gortata o Alicję

  Marcin Gortat od lat występuje w lidze NBA. Od 2013 roku grał w drużynie Washington Wizards, a od następnego sezonu będzie reprezentował Los Angeles Clippers. O tym, dlaczego zmienił klub, sportowiec opowiedział w "Dzień Dobry Wakacje". - Ta zmiana była potrzeba. Po pięciu latach gry w Waszyngtonie, gdzie troszeczkę wypaliłem się jako koszykarz, przyszedł czas na zmiany - podkreślił. Czy za

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 680.

  . A mężczyzna podczas tej wycieczki zostaje ciężko ranny. Pacjentem Barta zostaje z kolei Krzysztof u którego guz mózgu powoduje niebezpieczne zmiany w zachowaniu...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.