• Informacje na temat:

  zmiany partnera

Artykuły na temat: zmiany partnera
 • Basia Kurdej-Szatan zażądała zmiany partnera w „Tańcu z Gwiazdami"!?

  Basia Kurdej-Szatan (33 l.) nie tak wyobrażała sobie udział w „Tańcu z Gwiazdami". Od samego początku miała upatrzonego tancerza, z którym chciała stworzyć parę, jednak produkcja postanowiła inaczej. Aktorka podobno wpadła w szał i zażądała zmiany. Wiemy, o kogo walczy!

 • Lista "Billboardu": Tonny Bennett najstarszym numerem jeden

  Płyta Lady Gagi i Tonny'ego Bennetta "Cheek To Cheek" zadebiutowała na 1. miejscu najnowszego notowania listy bestsellerów "Billboardu". To trzecie tego typu wyróżnienie w karierze dla wokalistki, a drugie dla jej albumowego partnera.

 • O ślubie pary głośno było kilka miesięcy temu, kiedy w prawie brytyjskim zaszły zmiany umożliwiające zawarcie małżeństwa parom homoseksualnym. Wtedy jednak Elton John i David Furnish zrezygnowali z ceremonii, gdyż okazało się, że najpierw muszą anulować zawarty kilka lat wcześniej związek partnerski. W końcu jednak udało im się załatwić wszystkie formalności i zorganizować uroczystość...

 • Wytańczy wygraną?

  Ależ ona zachwyca! Agnieszka Sienkiewicz to jedna z niekwestionowanych faworytek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Bo choć nie znosi plotek na temat swojego życia, na parkiecie kocha wyrażać siebie poprzez ruch i gesty.

 • Wielkie zmiany u Anity Werner! A jednak!

  ...dawna, ale dopiero kilka miesięcy temu wybuchło między nimi gorące uczucie. Fakt dowiedział się, że Anita Werner jest do tego stopnia pewna swojego nowego partnera – Michała Kołodziejczyka (38 l.), że...

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Monika Mrozowska rozstała się z partnerem?

  Wygląda na to, że w życiu Moniki Mrozowskiej (38 l.) duże zmiany...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Halle Berry oskarżyła byłego partnera o wybielanie ich córki!

  ...zarzuty. Nie zdołała jednak udowodnić, że te zmiany spowodował Aubry. A on sam nie przyznał się do tego. Na wszelki wypadek sąd w Los Angeles zakazał zwaśnionym rodzicom w jakikolwiek sposób...

 • Ewa Kasprzyk: Czasem trzeba pokazać majtki

  Ewa Kasprzyk, to z pewnością najbardziej doświadczona i najjaśniej święcąca gwiazda tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest pewną siebie kobietą, która nie boi się śmiałych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, ale widać nie traci, a wręcz zyskuje nimi sympatię widzów.

Zdjęcia na temat: zmiany partnera
Wideo na temat: zmiany partnera
Dyskusje na temat: zmiany partnera
 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  Jeżeli ,,Czar par" ma prowadzić Izabela Krzan, to dobierzcie jej urodziwego i szarmanckiego partnera. Pan Kurzajewski, mimo wielu zalet, przygniecie TEN czar. Jeśli to ma być ,,antyk", to niech powróci Ibisz!

 • Re: "O mnie się nie martw": Wszystko się ułoży?

  Miejmy nadzieje,że to nie koniec,że Iga jeszcze wróci.Przecież I&M to kultowa para tego serialu.Wszystkie podróbki Igo podobne nie są w stanie jej zastąpić. Jakakolwiek zmiana partnera w przypadku tej pary nie wchodzi w rachubę.Iga bez Marcina jak i Marcin bez Igi nie istnieje.Za dużo razem przeszli,a my razem z nimi,aby teraz pogodzić się i zaakceptować jakieś zmiany.

 • Re: Czas na zmiany

  dziecka albo chorego, to już to moralne nie jest. Ani uczciwe wobec partnera.

 • Re: Różne barwy miłości

  energię. My mamy lepiej bo nie musimy się męczyć z kobietami nie musimy się za charowywać po łokcie dla żony i gromadki dzieci, my wiemy kiedy wprowadzać zmiany w nasze życie a nie zdajemy się na(...) jakaś bredni. My geje naprawdę potrafimy mieć przez lata jednego partnera i być z nim szczęśliwym. Te brednie o paradach to też jakaś kpina, jeżeli anty globaliści, zwolennicy aborcji, i wiele innych