• Informacje na temat:

  zmiany płci

Artykuły na temat: zmiany płci
 • Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie podda się operacji zmiany płci

  Od kilku dni media informują, że Shiloh, córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, przejdzie operację zmiany płci. Czy faktycznie?

 • Eddie Redmayne zmienia płeć

  Świeżo upieczony laureat Oscara Eddie Redmayne schudł 7 kilogramów do roli w nowym filmie "Danish Girl". Aktor wcieli się w nim w postać duńskiego artysty Einara Wegenera - pierwszej osoby, która przeszła operację zmiany płci.

 • "Na dobre i na złe": Zmiany płci w Leśnej Górze

  ...​- Ja się starałem. Jako żona. Ale to nie byłem ja! - usłyszy Krzysztof (Mateusz Damięcki) od pacjenta, który w Leśnej Górze będzie czekał na ostatni etap operacji zmiany płci.

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

 • Bruce Jenner przeszedł operację zmiany płci!

  Pogłoski o tym, że ojczym Kim Kardashian źle czuje się w swoim ciele i chce przejść operację zmiany płci, pojawiły się już jakiś czas temu. Nie było jednak do końca jasne, czy faktycznie coś jest(...) obwieścił wszystkim, że jest już kobietą. Niedawno poleciał do Tajlandii i tam przeszedł operację zmiany płci. Oficjalnie można wiec mówić o nim jak o kobiecie" - cytuje jego słowa portal "MediaTakeOut...

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • R. Kelly: Jego córka chce przejść operację zmiany płci!

  Córka R. Kelly’ego (47 l.), 14-letnia Jaya, w przyszłości chce przejść operację zmiany płci!

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • .... Niegdyś sama przechodziła operację zmiany płci, a obecnie odwiedza kluby dla homoseksualistów, w których dzieli się swoimi przeżyciami. Kobiety zbliżyły się do siebie podczas rozwodu Caitlyn. Wówczas(...)Niedawno Bruce Jenner, ojczym Kim Kardashian, zdecydował się na zmianę płci. Po metamorfozie przyjął imię Caitlyn i teraz jest już kobietą! Niedawno media informowały, że... myśli też o byciu matką...

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

Zdjęcia na temat: zmiany płci
Wideo na temat: zmiany płci
Dyskusje na temat: zmiany płci