• Informacje na temat:

  zmieniać kolor

Artykuły na temat: zmieniać kolor
 • Pamela Anderson: Nie wiem, jaki jest mój prawdziwy kolor włosów

  ..., ścinając włosy na krótko. Z kolorem tak się jednak zżyła, że nie chciała go zmieniać. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że jej platynowy blond to zasługa farby do włosów, którą stosuje bardzo często(...) innym kolorze włosów?

 • Sławomir Idziak: Daję filmowi 10 minut

  Sławomir Idziak przyznał, że daje filmowi dziesięć minut, aby go zainteresował. Potem wychodzi z kina albo zmienia kanał. Wybitny operator filmowy jest przewodniczącym jury konkursu głównego festiwalu PKO Off Camera, który odbywa się w Krakowie.

 • "Singielka": Anna Oberc uważa, że zmiana koloru włosów zaowocowała rolą w serialu

  Anna Oberc uważa, że kolor włosów i fryzura mają bardzo duży wpływ na życie osobiste i zawodowe, zwłaszcza w przypadku aktorek. – Na pewno determinują nasze życie zawodowe, szczególnie w przypadku(...) z kolorem włosów wolała eksperymentować z nakryciami głowami –szczególnie upodobała sobie turbany wzorowane na afrykańskich zawojach oraz opaski. Na teatralnych deskach swój wygląd zmieniała...

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • Przybylska po 9. latach mogła zmienić kolor włosów!

  ...ścinania i zmieniania koloru włosów! Stwierdziła, że blond odmładza i skupia na sobie uwagę mężczyzn. To ważne atuty przy szukaniu pracy. Odmieniona Przybylska ruszyła więc na podbój polskiego...

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Barbara Kurdej-Szatan nie do poznania! Co za zmiana!

  Barbara Kurdej-Szatan (32 l.) zaszalała z kolorem włosów. Pasuje jej?

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Zmienia wizerunek?

  Katarzyny Cichopek. Ze słodkiej, kolorowej i wesołej landrynki, która ożywiała warszawskie salony, gwiazda nagle przeistoczyła się w tajemniczego uwodzicielskiego wampa. Czy ta odmiana to sposób na(...) z sąsiedztwa czy wbita w prowokującą czarną skórę seksbomba? - Skóra eko jest teraz w modzie. Stąd te kreacje. Nie chodzi o zmiany, ale o różnorodność. Poza tym mała czarna jest niezastąpiona, ale kolory...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

Zdjęcia na temat: zmieniać kolor
Dyskusje na temat: zmieniać kolor
 • Re: "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  . NINIEJSZY komentarz proszę powielać w necie aby jak najwięcej ludzi się o tym dowiedziało ,bo w tłumie siła .Jak chcą zmieniać (wpływać) atmoswere to niech to robią na marsie a nie na ziemi ! Przez(...) smugi po obserwacji co pól godziny w ciągu 10 godzinnej obserwacji tworzą chmury i zamglenie na mleczny kolor nieba. Aby zawiadomić należy wysłać pod adres: Adres do wysyłki dokumentów z zawiadomieniem

 • Re: Jak wam się podoba aktorka w kolorze...

  jaki z tego wniosek? można sobie zmieniać kolor włosów, ale głupkowatego uśmieszku i braku aktorstwa NIE DA SIĘ UKRYĆ pod peruką !