• Informacje na temat:

  zmieniać miejsce

Artykuły na temat: zmieniać miejsce
 • Krzysztof Hołowczyc zmienia swoje życie

  W jego świecie wyścigów samochodowych, rekordów i tytułów, które ma na koncie, dotąd mało było miejsca dla bliskich. To już przeszłość.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Edyta Herbuś kolejny raz zmienia zawód?! Porzuci aktorstwo?

  Edyta Herbuś (36 l.) ma chyba poważny problem z odnalezieniem swojego powołania. Celebrytka nie może się zdecydować, co tak naprawdę chce robić w życiu i kolejny raz próbuje czegoś zupełnie nowego.

 • Orange Warsaw Festival zmienia lokalizację

  Ósma edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa trzy dni, a na scenach zaprezentuje się ponad 30 wykonawców. Przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października.

 • Katarzyna Figura: Wypadek jej męża wiele zmienia

  ...jest dla niej sprawą priorytetową. Sama najbardziej życzyłaby sobie, aby po sześciu latach walki z mężem niemal o każdy drobiazg, wreszcie uzyskać rozwód i wolność. Miejsce spokojnego życia z córkami...

 • Eurowizja 2015: Wielkie zamieszanie. Albania zmienia piosenkę

  Reprezentująca Albanię na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji Elhaida Dani nie zaśpiewa w Wiedniu utworu, z którym wygrała preselekcje.

 • "Na Wspólnej": Czerski wynajmie miejsce schadzek!

  Olka (Marta Wierzbicka) i jej żonaty szef Mariusz (Mariusz Zaniewski) nie będą już musieli martwić się tym, że nie mają gdzie uprawiać seksu. Czerski wynajmie dla nich intymne miejsce schadzek!

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Małgorzata Rozenek przez zamach w Nicei zmienia plany ślubne!

  ...uczęszczają do Francuskiej Szkoły na warszawskiej Saskiej Kępie. Jak udało się nam dowiedzieć, właśnie Francję Małgorzata wybrała na miejsce swojego ślubu z Radkiem. - Uznała, że najbardziej romantycznym miejscem na tę uroczystość byłby Paryż. Przez ostatni rok za pomocą weeding-plannerki koordynowała przygotowania do eleganckiej ceremonii - zdradza "Na Żywo" znajoma gwiazdy. W jednym z wywiadów...

 • Recenzja Calvin Harris "Motion": Już tylko krok za Davidem Guettą

  Najpierw Dizzeego Rascala przestawiał na taneczne rytmy, potem Rihannie pomagał odnaleźć miłość, a dziś wysyła jasny przekaz Davidowi Guettcie. Jeszcze chwila, jeszcze momencik, i panowie zamienią się miejscami.

Zdjęcia na temat: zmieniać miejsce
Wideo na temat: zmieniać miejsce
 • Anna Kalczyńska o Kuźniarze: Jest bezkompromisowy!

  . Prezenterka twierdzi jednak, że to ona będzie musiała walczyć o swoje miejsce w programie. – Jarek znany jest z tego, że jest bezkompromisowym solistą, z drugiej strony jest też bardzo wyluzowany podczas prowadzenia programów informacyjnych, więc on nie będzie musiał zmieniać stylu, natomiast ja będę musiała wydeptać swoje miejsce, żeby nie zostać zmarginalizowaną – mówi Anna Kalczyńska.

Dyskusje na temat: zmieniać miejsce
 • Re: "Ranczo": Cuda, cuda ogłaszają!

  A jak Stach Japycz zwraca się do swojej żony? A jak wyedukowana Solejukowa mówi po polsku? Bez Lucy nie byłoby w ogóle serialu pt. ,,Ranczo". Ranczo, czyli dworek to jest miejsce, gdzie mieszka Amerykanka i to z jej ,,rancza" płyną pomysły jak zmieniać na lepsze tę zapyziałą wiochę. Chyba niewiele rozumiesz z tego serialu.

 • Re: Tomasz Borkowy: Chodzi mu po głowie pomysł na kontynuację "Domu"!

  Jakie Wyspy Brytyjskie człowieku o czym ty mówisz??!! Dom miał swoje miejsce w Warszawie i własnie o to chodziło. O historię powojennej Polski. A poza tym po co zmieniać coś, co było naprawdę dobre? Tak jak klapą okazała się kontynuacja "Przeminęło z wiatrem"

 • Re: Postawił na miłość

  malutkiej Ani w chwili śmierci ojca, jak narodziny braciszka, które miały miejsce po aresztowaniu, jak zmyślony polski oficer mieszkający ze wszystkimi honorami na terenie ZSRR, gdy obywatelstwo otrzymali na podstawie tego, że biologiczny ojciec mieszkał na terenie Łodzi. Takich nieścisłości jest więcej. Wydaje mi się, że można ubarwiać tło ale nie powinno się zmieniać życiorysu jeśli film ma