• Informacje na temat:

  zmienić wygląd

Artykuły na temat: zmienić wygląd
 • "BrzydUla": Metamorfozy, czyli jak i dlaczego zmienił się wygląd znanych serialowych postaci

  Zmieniamy się całe życie. Nie tylko z biegiem lat, ale też pod wpływem doświadczeń. Wygląd mówi wiele o przeżywanych radościach i smutkach, sukcesach i porażkach - dotyczy to zarówno realnych ludzi, jak i postaci ze szklanego ekranu.

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

 • Magdalena Mielcarz diametralnie zmieniła wygląd!

  Magdalena Mielcarz (39 l.) niechętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Tym razem zrobiła wyjątek!

 • Renee Zellweger: Co się stało z jej twarzą?

  Co się stało z Renee Zellweger - to pytanie nie schodzi z czołówek światowych serwisów informacyjnych. Aktorka, która pojawiła się na gali Elle Women, wywołała prawdziwą sensację w mediach, które zastanawiają się, czy... to naprawdę ona!

 • Majka Jeżowska zdradza przepis na świetny wygląd: Młody facet i warzywa!

  Majka Jeżowska (58 l.) od pewnego czasu widywana jest w towarzystwie przystojnego młodziaka. Twierdzi, że swój rewelacyjny wygląd zawdzięcza temu, że wreszcie czuje się szczęśliwa, emanuje kobiecym seksapilem, humorem i z optymizmem spogląda w przyszłość.

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

 • "Klan": Daniel musi zmienić... image!

  Daniel (Marek Kossakowski), którego książka zatytułowana "Sekta i ja" ma się niebawem ukazać na rynku księgarskim, dowie się od wydawcy (Paweł Lipnicki), że musi... zmienić wygląd przed rozpoczęciem cyklu spotkań autorskich.

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  Obecnie łatwo jest zatracić się w świecie, w którym panuje moda na bycie szczupłym i fit. A to wszystko za sprawą wszechobecnych modelek Victoria’s Secret, wyłącznie idealnie wyglądających pań na(...) być piękne! Te gwiazdy z pewnością nie wstydzą się swojego wyglądu!

 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

Zdjęcia na temat: zmienić wygląd
Wideo na temat: zmienić wygląd
 • Anna Bałon chce zmieniać wygląd Polek

  Anna Bałon organizuje kolejne kursy dla pań, tym razem pod nazwą „Metamorfozy”. Kobiety, które się na nie zapiszą, usłyszą, jak zmienić swój wygląd i nauczyć się profesjonalnej autoprezentacji. Była(...), które mają troszkę więcej lat i niestety nie kwalifikują się już do bycia modelką, ale chciały bardzo coś w sobie zmienić: inaczej się ubierać, zrobić sobie fajną sesję. Wpadł mi do głowy pomysł, że

 • 21 Jump Street

  Komedia o młodych policjantach, których zadaniem jest wykrycie siatki dealerów narkotyków w liceum. Bohaterowie pełnej akcji komedii 21 Jump Street, Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) - zaciekli wrogowie w szkole średniej - zostają niespodziewanie przyjaciółmi w Akademii Policyjnej. Chociaż nie są najlepszymi policjantami na świecie, mogą to zmienić dołączając do jednostki Jump Street dowodzonej przez kapitana Dicksona (Ice Cube). Zamieniają broń i odznaki na szkolne plecaki i...

 • Tak zmieniła się Perfekcyjna Pani Domu

  Małgorzata Rozenek zawsze prezentuje się nienagannie. O swój wygląd dba poddając się zabiegom upiększającym oraz zdrowo się odżywiając. Media obiegła także plotka, że celebrytka powiększyła sobie biust. Czy na wizerunek gwiazdy wpływa popularność, czy może związek z Radosławem Majdanem? Jedno jest pewne - Pani Perfekcyjna wygląda olśniewająco.

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: zmienić wygląd
 • Re: "M jak miłość": Rozwód Ali i Pawła już przesądzony!

  to bez sensu, skoro ten serial jest jako "codzinność" to jak aktor może zmienić wygląd ? musieli by zrobić odcinek że przeszedł operację plastyczną

 • Re: "Pierwsza miłość": Niebezpieczna różnica zdań

  Serial bardzo fajny pomijajac fakt że faktycznie ostatnio dużo tego kryminału...długo ciągnący się już wątek z Bogumiłem,zdecydowanie beznadziejna rola Melki (ciagle tylko jakieś akcje, mogła by żyć jak normalna dziewczyna i troszku zmienić wygląd oraz ubiór na bardziej kobiecy. Wątek Seweryna strasznie denerwujący już... ta ciągła manipulacja Olkiem i rządzenie każdym.yhh

 • Re: "M jak miłość": Magda zamieszka z Budzyńskim!

  wygląd ,w końcu są wynajęci i pracują dla scenariusza filmowego i to ich wybór i ich talenty grają dla nas i nikt tu nikomu łaski nie robi ,zwłaszcza aktorzy celebryci którzy krytykę przyjmują za obrazę powinni zmienić zawód a nie obrażać się na widza za krytykę !

 • Re: Piotr Łukasiak, właściciel Studia...

  i pozostałych elementów stylu życia. Pozwala też zadbać o zdrowie czy też poprawić wygląd, niezależnie od wieku czy też sprawności intelektualnej, czy też fizycznej danej osoby. Piotr Łukasiak inspiruje(...) zmienić, by osiągnąć Cel. Piotr Łukasiak też wspiera w ramach stylu życia do osiągania korzyści nie tylko finansowych, przede wszystkim zależy mu na tym by poczuć się zdrowo i dobrze we własnym ciele.

 • Re: Wiktor wyląduje na… parkiecie

  Pragniesz szybko zmienić swój wygląd??? Wpisz w google: ' bez głodzenia się i uciążliwych ćwiczeń ' a uda się to Tobie w 100%. Zacznij jeszcze dziś.