• Informacje na temat:

  żmijewski odchodzi z na dobre i na złe

Artykuły na temat: żmijewski odchodzi z na dobre i na złe
 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski nie odchodzi dzięki... podwyżce?!

  Pod koniec maja pojawiły się plotki, że Artur Żmijewski zamierza zrezygnować z dalszego udziału w "Ojcu Mateuszu". Zdementowaliśmy je, informując, że w Sandomierzu trwają zdjęcia do nowej serii z udziałem aktora. Dlaczego Żmijewski zdecydował się zostać?

 • Żmijewski odchodzi z serialu!

  Artur Żmijewski rezygnuje z pracy w serialu, który przyniósł mu największą popularność. Po 11 latach fani "Na dobre i na złe" będą musieli pożegnać się z doktorem Burskim.

 • Artur Żmijewski odchodzi z "Ojca Mateusza"?!

  Artur Żmijewski (47 l.) czuje się już zmęczony rolą księdza detektywa w popularnym serialu TVP. Jest bliski podjęcia przełomowej decyzji w swoim życiu...

 • Żmijewski będzie... brutalny

  To będzie postać "mocna, krwista, a nawet brutalna" - tak bohatera, którego w filmie "Mój rower" zagra Artur Żmijewski, określił reżyser powstającego obrazu, Piotr Trzaskalski.

 • "Na dobre i na złe": Wymiana kadr w Leśnej Górze Cz. 1

  Wszystko wskazuje na to, że w trwającej 19 lat historii serialu "Na dobre i na złe" na naszych oczach dokonuje się druga już wymiana kadr.

 • Artur Żmijewski: Zacząłem kląć jak szewc

  We wchodzących wkrótce na ekrany kin "Kamieniach na szaniec" gra małą rolę ojca Rudego (Tomasz Ziętek). Była to miła odskocznia od odtwarzanego od pięciu lat "Ojca Mateusza". Poza tym film miał jeszcze dodatkowy atut.

 • Żmijewski odchodzi z "Na dobre i na złe"

  Artur Żmijewski postanowił zrezygnować z pracy w serialu, który przyniósł mu popularność. Po 11 latach fani "Na dobre i na złe" będą musieli pożegnać się z doktorem Burskim.

 • To koniec! Żmijewski odchodzi!

  Artur Żmijewski rezygnuje z pracy w serialu, który przyniósł mu największą popularność. Po 11 latach fani "Na dobre i na złe" będą musieli pożegnać się z doktorem Burskim.

 • Foremniak odchodzi z "Na dobre i na złe"?

  ...2" realizowała ekipa "Na dobre i na złe"). Decyzję aktorki popiera Ewa Kasprzyk (gra Elżbietę Żak), twierdząc, że "nie można tak długo tkwić w jednej produkcji". Przypomnijmy, że z Leśnej Góry odszedł już Artur Żmijewski, wcielający się w doktora Burskiego. Serial nadawany jest od 1999 roku. Przez kilka lat był najchętniej oglądanym programem w Telewizji Polskiej.

 • Zmiany w Leśnej Górze! Burski odchodzi!

  Jeśli widzom śledzącym losy bohaterów „Na dobre i na złe” natychmiast przed oczami stanął ciężko chory profesor Andrzej Soszyński (Krzysztof Wakuliński), mamy dla nich dobrą wiadomość. Operacja dawnego mentora Piotra Gawryły (Marek Bukowski) przebiegnie pomyślnie – przekonamy się o tym już na początku kwietnia.

Zdjęcia na temat: żmijewski odchodzi z na dobre i na złe
Wideo na temat: żmijewski odchodzi z na dobre i na złe
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: żmijewski odchodzi z na dobre i na złe
 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski nie odchodzi dzięki... podwyżce?!

  Wszędzie ojciec Mateusz. Jak kończy się na TVP1 to inny sezon zaczyna się na TVP Seriale. Kasy Stefczyka - ojciec Mateusz. Oglądałem film Demony wg Goi a tam w jednych z ról ojciec Mateusz. Na dobre i na złe - tam też ojciec Mateusz. Boje się wpuścić kolędę chociaż to dopiero za pół roku ale już się martwię.

 • Re: To koniec! Żmijewski odchodzi!

  "Na dobre i na złe" nie trawię, to jest koszmarny serial, ale "Ojca Mateusza" oglądam z przyjemnością.

 • Re: To koniec! Żmijewski odchodzi!

  10, góra 15 minut, oglądałem "Na dobre i na złe"; "Ojca Mateusza", jeszcze krócej; Artur, wyjeżdżaj jak najdalej; w co oni cię wrobili;

 • Re: Z Leśnej Góry do Torunia

  Niech Kasia nie odchodzi z Na dobre i na złe najpierw Żmijewski teraz Bujakiewicz co to ma być epidemia jakaś. Najpierw odeszli sobie aktorzy z serialu Złotopolscy, wcześniej z M jak miłość a teraz z Na dobre i na złe Kasia B. A z Klanu to P.Cyrus odszedł bo w teatrze ma duży etat a D.Naruszewicz od tak odeszła. Jak Kasia odejdzie z Na dobre i na złe to jej nie będę lubić AMEN

 • Re: Z Leśnej Góry do Torunia

  Niech Kasia nie odchodzi z Na dobre i na złe najpierw Żmijewski teraz Bujakiewicz co to ma być epidemia jakaś. Najpierw odeszli sobie aktorzy z serialu Złotopolscy, wcześniej z M jak miłość a teraz z Na dobre i na złe Kasia B. A z Klanu to P.Cyrus odszedł bo w teatrze ma duży etat a D.Naruszewicz od tak odeszła. Jak Kasia odejdzie z Na dobre i na złe to jej nie będę lubić AMEN Jak nie będą