• Informacje na temat:

  żmuda z mezem

Artykuły na temat: żmuda z mezem
 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nie chce całować męża!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) odkąd wyszła za Kamila Kulę (28 l.) bardzo chroni swoją prywatność. Teraz postanowiła w dodatku nie okazywać mężowi czułości!

 • "Przyjaciółki": Co w nowym odcinku?

  Natalia (Marta Żmuda Trzebiatowska), Anka (Magdalena Stużyńska Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) - tych troje wciąż mieszka pod jednym dachem! Jak długo jeszcze?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska może liczyć na pomoc męża

  Marta Żmuda Trzebiatowska (33 l.), która niedawno dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe" jako nowa lekarka, doktor Hanna Sikorka, wyjątkowo szybko odnalazła się w nowej, niełatwej przecież roli. Duża w tym zasługa jej męża, który pomaga jej w opiece nad ich synkiem.

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Nie zmieniłam nazwiska

  Marta Żmuda Trzebiatowska (31 l.) nie zdecydowała się przyjąć nazwiska męża.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła! „Pełnia szczęścia”!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) właśnie została szczęśliwą mamą! To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, Kamila Kuli (28 l.).

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska zapłaciła krocie za poród!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka starannie przygotowywała się do tej zmiany w swoim życiu.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i Kamil Kula (27 l.) zostaną rodzicami? Tak można wyczytać w jednym z tabloidów. Wygadać miała się przyjaciółka aktorki. Zdradziła, że ta jest w czwartym miesiącu ciąży.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska nigdy nie zapomni tego dnia

  To będą szczególne święta. Pierwsze, które Marta Żmuda Trzebiatowska (33 l.) spędzi w roli mamy. We wrześniu aktorka i jej mąż Kamil Kula (28) powitali na świecie pierworodnego synka Bruna. - Ten moment w moim życiu jest naprawdę wyjątkowy i chcę go celebrować - przyznaje gwiazda, pytana o macierzyństwo. Nic więc dziwnego, że wraz z mężem ze szczególną starannością przygotowują się do Bożego...

Zdjęcia na temat: żmuda z mezem
Wideo na temat: żmuda z mezem
 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...