• Informacje na temat:

  znacznie biust

Artykuły na temat: znacznie biust
 • Joanna Krupa kusi biustem na imprezie!

  Joanna Krupa (37 l.) pojawiła się niedawno na jednej z celebryckich imprez i swoim strojem olśniła wszystkich! Nie jest tajemnicą, że modelka uwielbia eksponować biust. Nikogo zatem nie zdziwiło, że zaprezentowała się w kreacji znacznie odsłaniającej dekolt. Pod spód nie założyła stanika, więc musiała bardzo uważać! Na szczęście była czujna i nie pozwalała swoim piersiom wymknąć się spod kontroli.

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko świeci biustem na imprezie. Ale widok!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko to wdowa po doskonałym aktorze, Marku Perepeczce. Podobnie jak zmarły mąż zajęła się aktorstwem, jednak na znacznie mniejszą skalę. Zagrała w różnych produkcjach, lecz(...)! A to za sprawą... głębokiego dekoltu.  Aktorka postawiła na ciemna stylizację. Byłoby prosto i klasycznie, gdyby nie bluzka, z której wręcz wylewał się biust Perepeczki. Wszyscy zgromadzeni mieli taki...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Natalia Siwiec wcale nie zmniejszyła biustu! "Uwielbiam swoje piersi"

  ..., pomimo zapewnień Siwiec, że wszystko pozostało bez zmian, upierają się, że biust jest znacznie mniejszy. Rzeczywiście? Porównajcie fotki!(...)Niedawno media obiegła informacja, jakoby Natalia Siwiec (32 l.) postanowiła zmniejszyć swój biust! Miało to być podyktowane chęcią zrobienia kariery aktorskiej. Fani celebrytki nie kryli smutku taką...

 • Sztuczny biust Sienny Miller

  Sienna Miller przyznała, że w czasie kręcenia swojego najnowszego filmu akcji "G.I. Joe" musiała nosić sztuczne piersi, bo jej własne okazały się za małe. Przynajmniej według reżysera filmu Stephena Sommersa.

 • Kasia Cichopek pręży biust na siłowni! Ale apetyczne widoki!

  ...w jej życiu zagościła aktywność fizyczna i jej sylwetka zaczęła się diametralnie zmieniać. Nawet w późniejszych latach, gdy zaszła w ciążę, wciąż wyglądała apetycznie. Waga Kasi nieznacznie się wahała...

 • Audrey Hepburn: Duży nos, mały biust?

  Audrey Hepburn oceniała, że ma zbyt duży nos oraz za mały biust. Generalnie nie uważała się za piękną osobę, która mogłaby się powszechnie podobać.

 • Kinga Preis i Piotr Borowiec: Zaczęło się od skandalu. Gdy się poznali, miał żonę i dziecko!

  To uczucie spadło na nich jak grom z jasnego nieba. Kinga Preis (44 l.) była wtedy studentką ostatniego roku wrocławskiej PWST. Grała kurtyzanę w przedstawieniu dyplomowym, które Piotr Borowiec (54 l.), operator, rejestrował dla Teatru Telewizji. Strzała amora trafiła obojga, choć wtajemniczeni twierdzą, że on był nieco zawiedziony, kiedy po spektaklu aktorka odpięła sztuczną pupę i biust.

 • Powiększyli jej piersi

  Plakat filmu "Fool's Gold" wprawi w zdumienie wszystkich fanów Kate Hudson. Chodzi o biust młodej aktorki.

Wideo na temat: znacznie biust
 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

Dyskusje na temat: znacznie biust
 • Re: "M jak miłość": Aktorki... nierozbieralne. One nigdy nie zagrały nago!

  Pani Izabela Trojanowska, o ile pamiętam, pokazała biust (dość drobnych rozmiarów) w serialu "Strachy". Wydaje się, że po kilku latach atrybut ten znacznie podrósł, ale nie było możliwości porównania.

 • Re: ​"Ranczo": Violetta Arlak skarży się na swój... biust!

  ważne ile jest pod biustem, np. bimbały 70G nie są wcale takie wielkie, znacznie gorzej jak jest 85G, to rzeczywiście ciężar...

 • Re: "07 zgłoś się": Ile kochanek miał Borewicz?

  Ale bzdety, przecież telewizja za komuny była znacznie mniej pruderyjna. W takim "07 zgłoś się" co chwila widać jakiś biust, a dzisiaj to nawet w tak "erotycznej" "komedii" jak "Och Karol 2" wszyscy są poubierani od stóp do głów.

 • Re: Jak wam się podoba Ania w roli...

  Nie mam cienia wątpliwości , że Ania sobie z tym tańcem doskonale poradzi, popieram part właściwa osoba na właściwym miejscu. Patrząc na te zdjecia i na zdjecie powyżej mam wrażenie, ze Ani ostatnio dość znacznie powiększył sie biust .... i to na pewno nie z powodu założenia stanika ,czyżby poczyniła jakieś specjalne przygotowania do tej sceny ....?

 • Jak wam się podoba Ania w roli...

  Nie mam cienia wątpliwości , że Ania sobie z tym tańcem doskonale poradzi, popieram part właściwa osoba na właściwym miejscu. Patrząc na te zdjecia i na zdjecie powyżej mam wrażenie, ze Ani ostatnio dość znacznie powiększył sie biust .... i to na pewno nie z powodu założenia stanika ,czyżby poczyniła jakieś specjalne przygotowania do tej sceny ....?