• Informacje na temat:

  znacznie lepsza

Artykuły na temat: znacznie lepsza
 • Joanna Koroniewska pokazała brzuch po ciąży! Jest lepsza niż Anna Lewandowska?

  Aktorka od zawsze kochała sport i okres ciąży oraz połogu był dla niej sporym wyzwaniem, gdyż znacznie musiała ograniczyć swoją aktywność fizyczną. Niejednokrotnie żaliła się swoim fanom na profilu w mediach społecznościowych, że już bardzo chciałaby wrócić do biegania, które uwielbia.  W końcu mogło się to stać, gdy po okresie połogu i przy zezwoleniu lekarza wróciła do swojej pasji.  Teraz...

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Ksiądz Krzysztof Charamsa wkłada kij w mrowisko: kler w znacznej mierze jest homoseksualny!

  Coming out księdza Krzysztofa Charamsy (43 l.) przełamał tabu i wywołał ogromne poruszenie w środowiskach katolickich. W kolejnym wywiadzie duchowny stawia śmiałą tezę, iż "kler w znacznej mierze jest homoseksualny".

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • Klan

  Zosia po skończonych lekcjach jest już w znacznie lepszym nastroju. Okazało się, że koleżanki czekają na kolejny odcinek programu z jej udziałem. Laura...

 • "Taniec z Gwiazdami": Jest lepiej, ale...

  Wyemitowany w piątek, 17 kwietnia, odcinek "Tańca z Gwiazdami" cieszył się większą popularnością niż poprzednie. To zapewne zasługa nowych par, które mogliśmy w jego trakcie oglądać.

 • "M jak miłość": Małgorzata Pieczyńska o dojrzałych aktorkach

  Szwedzcy filmowcy mają lepsze warunki socjalne - twierdzi Małgorzata Pieczyńska. Chronią ich związki zawodowe, które czuwają nad przestrzeganiem ośmiogodzinnego dnia pracy i respektowaniem warunków finansowych. Gwiazda "M jak miłość" podkreśla, że jako dojrzała kobieta w Szwecji może liczyć na znacznie ciekawsze role niż w Polsce.

 • Netflix, producent "House of Cards", zarobił ponad 1,5 mld dolarów

  Internetowa sieć telewizyjna Netflix, która wyprodukowała słynny serial "House of Cards", ogłosiła, że w pierwszym kwartale 2015 roku jej dochód wyniósł ponad 1,5 mld dolarów, czyli tyle, ile prognozowali wcześniej analitycy. Firma poinformowała także, że z jej usług korzysta już ponad 62 mln odbiorców.

 • Książę Harry ma już dość kaprysów Meghan Markle?! Nie radzą sobie po narodzinach dziecka?!

  ...tylko częściowo. Osłania ją bowiem ręka ojca. Czyżby Harry dawał do zrozumienia, że zamierza chronić prywatności swojego syna za wszelką cenę? Odkąd został ojcem, sprawia wrażenie znacznie bardziej...

 • Recenzja Marilyn Manson "The Pale Emperor": Californimanson

  Jest wciąż nadzieja, że Marilyn Manson nie skończy jak główny bohater serialu "Californication".

Zdjęcia na temat: znacznie lepsza
Dyskusje na temat: znacznie lepsza