• Informacje na temat:

  znacznie przytyła

Artykuły na temat: znacznie przytyła
 • Paulina Krupińska fatalnie znosi ciążę. Mocno przytyła!

  Wydawało się, że Miss Polonia - podobnie jak jej koleżanki z show-biznesu - będzie radośnie celebrować stan błogosławiony. Tymczasem ona schowała się przed światem, a zmienioną figurę maskuje luźnymi strojami, omijając ścianki szerokim łukiem. - Paulina przytyła kilkanaście kilogramów i czuje się ociężała - mówi "Na Żywo" znajoma modelki, dodając, że przez dodatkowe kilogramy Miss czuje się...

 • Przez kogo roztyje się Natalie Portman?

  Choć Natalie Portman schudła ponad 10 kilogramów do roli baletnicy w filmie "Czarny łabędź", to teraz podąża w zupełnie przeciwnym kierunku. Gwiazda, która spodziewa się dziecka, wyznała jednak, że nie ma nic przeciwko temu, że wkrótce znacznie przytyje.

 • Tomasz Lis boi się, że przytyje!

  W całym domu pachnie świątecznym ciastem i pieczonym indykiem. Hanna Lis (44 l.), niczym prawdziwa królowa kuchni, wyczarowuje swojej rodzinie przepyszne przysmaki. Niestety jej małżonek Tomasz Lis nie może zanadto pofolgować sobie przy stole. Od kilku tygodni, by dać odpocząć organizmowi po udziale w maratonie warszawskim, biega znacznie mniej niż zwykle. A brak aktywności ma dla niego...

 • Jeszcze nigdy nie stała na wadze!

  Michelle Williams rozkwita dzięki głównej roli w filmie "Mój tydzień z Marylin". Aktorka nie schodzi z pierwszych stron gazet, gdzie informuje, że do swej roli musiała przytyć, a odbyło się to bez żadnych kłopotów.

 • Rylik przytyła w ciąży 30 kg!

  Tancerka Magdalena Soszyńska-Michno w ciąży przytyła 22 kg, inna znana pani, mistrzyni świata w kick-boxingu Agnieszka Rylik - aż 30 kg!

 • Nie spieszy się z odchudzaniem

  Amerykańska aktorka Hilary Duff nie martwi się tym, że przez ciążę znacznie przybrała na wadze. Jest jednak daleka od trosk i nie ma zamiaru spieszyć się z odchudzaniem.

 • Dlaczego przytyła?

  Ostatnio Jennifer Aniston znów zajęła pierwsze miejsce w rankingu gwiazd o najlepszej figurze. Amerykańskie media nie omieszkały jednak zauważyć, że ostatnio aktorka nieznacznie przybrała na wadze. Ona sama zdradza, dlaczego!

 • Portman nie jest anorektyczką

  Natalie Portman wyznała, iż w czasie studiów na Uniwersytecie Harvarda znacznie przybrała na wadze, ponieważ wówczas jej lekarstwem na smutki w trudnych chwilach było jedzenie.

 • Aneta Zając walczy z chorobą Hashimoto oraz z nadwagą. Dostała ścisłe zalecenia

  Aneta Zając (36 l.) w ostatnim czasie dość sporo przytyła. Lecz nie przez to, że sobie pofolgowała. W znacznej mierze przyczyniła się do tego poważna choroba, z którą od lat zmaga się aktorka. Teraz postanowiła walczyć z jej skutkami ubocznymi.

 • Aktorskie kameleony

  Dla dobrej roli można zrobić wszystko. I nie są to tylko puste słowa i utarty slogan. Przedstawiamy najsłynniejsze aktorskie metamorfozy, które na stałe zapisały się w historii kina.

Wideo na temat: znacznie przytyła
 • W cieniu

  Lata 50-te, była Czechosłowacja. Kapitan policji Hakl (Ivan Trojan) bada sprawę rabunku cennej biżuterii. Pozostawione na miejscu zdarzenia ślady prowadzą do znanego złodziejaszka. Jednak z pozoru prosta sytuacja wydaje się być znacznie bardziej skomplikowana. Po zamknięciu dochodzenia, Hakl postanawia na własną rękę kontynuować śledztwo, w wyniku którego zagrożone zostanie bezpieczeństwo jego najbliższych.

 • Zakochana bez pamięci

  Jak to jest, obudzić się i nie wiedzieć, gdzie się jest ani jak się tam znaleźliśmy? Brzmi znajomo? Przypomina trudny poranek po dobrej imprezie? Tak poczuła się pewnego dnia Marie, gdy otworzyła oczy i zorientowała się, że spędziła noc w zupełnie obcym mieszkaniu. Wieczór wcześniej świętowała swoje 29 urodziny. Tak przynajmniej myśli. Marie doznaje prawdziwego szoku, gdy okazuje się, że spała znacznie dłużej niż jej się wydawało!

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...